Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki! Az az IM, ami júniusba...

Valaki! Az az IM, ami júniusban jelenik meg (vagyis a júliusi szám), csak az én környékemen nem kapható?

Figyelt kérdés
Elvileg már meg kellett hogy jelenjen, de én sehol sem találok..

2015. jún. 25. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg és gyakorlatilag sem jelent meg, mivel megszűnt az egész kiadás. Ergo sehol sem kapható.
2015. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is kerestem, de megszűnt...:( Ti helyette milyen magazinokat olvastok? Amúgy valaki tudja miért szűnt meg? :O
2015. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ildike87 válasza:
engem is érdekelne, hogy miért szűnt meg az IM, én is szerettem, még szerencse hogy van jó néhány régebbi számom belőle, amiket néha szoktam olvasni
2015. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ildike87 válasza:
Tényleg nem tudja senki, hogy miért szűnt meg az IM?Én már elég régen nem vettem, de akinek megvan az utolsó szám, az nem talált esetleg olyan cikket, ahol leírják hogy meg fog szűnni az újság, illetve hogy mi ennek az oka?
2016. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!