Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Belógni fesztiválra?

Belógni fesztiválra?

Figyelt kérdés
Valakinek sikerült már úgy belógnia vagyis inkább bent maradnia fesztiválon, hogy egy napijegye volt és mégis végig maradt az egész fesztiválon? Ezt hogy tudják leellenőrizni?

2015. jún. 26. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy' tudjak ellenorizni? Peldaul ugy, hogy minden map mas szinu a karszalag amit kapsz, a hetijegy meg egy teljesen egyedi szin. Erted, ez messzirol latszik (sot, KOTELEZO jol lathatoan viselni). Ha meglat barhol a szeku egy tegnapi vagy korabbi szalaggal, siman megfog es kivezet. Ha szerencsed van, a cuccaidat elviheted.
2015. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. :D

Nem azért kérdeztem mert meg akarom csinálni. Nincs elég vér a pucámban, csak nem tudtam, hogy hogyan szokott ez menni. :D

2015. jún. 26. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem olyan nehéz belógni a fesztiválokra, viszont bent maradni jóval nehezebb. Nekem egy ismerősömnek sikerült eddig, de kizárólag azért, mert volt bent dolgozó barátja, akitől tudta, hogy hol és mikor szokták ellenőrizni a karszalagokat, és el tudta őket kerülni.


Egyébként egy tipp: ha már belógtál, és bent akarsz maradni, nyilván nem kockáztatod meg a ki-be mászkálást, így egész végig bent maradsz. Azaz bent veszel piát, kaját, és több nap alatt kb. ott tartasz, hogy elköltötted a bérlet árát :D

2015. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak nagyon igaza van az utolsó mondatában. Egyébként ezt időről időre vki megkérdezi.
2015. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Idén soundon kiderult h másnak is el lett adva a bérletem, egyszer tudtam bemenni kapun, míg egy masik srác be nem mutatta számlával ugyan azt a kodot a jegyen,mint ami nekem van(persze számlával.) a fesztivál elso napját leszamitva, minden nap, azaz négyszer masztam-futottam-kusztam be, mindegyik elso próbálkozásra sikerult. Magabiztosnak szemfulesnek es gyorsnak kell lenni. Mikor bejutsz nagy loketet ad az este megkezdéséhez, es a beszokes tervezgetese közben jol be lehet baszn.:)
2016. aug. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!