Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék kimenni erdőbe, de...

Szeretnék kimenni erdőbe, de félek a vaddisznó támadástól. Nemrég láttam a Hannibál című filmet és azóta vaddisznó iszonyom van. Nagyon félek tőlük. Mit lehetne tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

A vaddisznók mennyire gyakran fordulnak elő városban is? Mert már itthon és a munkahelyemen is kezdek félni tőlük. Gondolkodtam fegyvertartáson is, de ezeknek a dögöknek olyan erős bőrük van, hogy minimum egy AK-47-el érnék el valamit. Arra meg ugye nem könnyű engedélyt szerezni.

Mit tegyek?



2015. jún. 28. 03:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Mielőtt félreértés lenne, a 2001-es mozifilmre gondolok, nem a TV sorozatra.
2015. jún. 28. 04:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Erdős területek körüli városokban előfordulhatnak úgytudom szóval ha pl fővárosi vagy nemkell tartanod tőlük:D
2015. jún. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A vaddisznók városban elég ritkák :D legalábbis a mi országunkban. Városokban inkább a menyét meg a nyest tenyészik mint vadállat. Maximum egy sűrű sötét erdőben futhatnál össze velük, de mint a legtöbb vadon élő állat, ez is messze kerüli az embert. Önvédelemből támad csak az emberre, illetve a koca akkor ha a malacait védi. Attól hogy a Hannibál ráparáztatott a vaddisznókra, semmivel nem lettek veszélyesebbek mint annakelőtte :D nemvéletlen a népmesékben is a róka meg a farkas az ős-ellenség, nem a vaddisznó. Alapból nála kisebb állatokat fogyaszt, ami tőle magasabb, azt elkerüli. Úgyhogy nyugodj meg, nem fenyeget semmiféle veszély :D
2015. jún. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne nézd meg a Hannibál című filmet! Ej, elkéstem ezzel pár évet, de szólhattál volna előbb a problémádról...
2015. jún. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én még egyet sem láttam az V. kerületben, és vidéki városokban sem. Erdőben esélyes.


AMúgy elkerülik az embert, énekelj, csapj zajt, és akkor nem találkozol velük.

2015. jún. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hány vaddisznó által okozott sérülésről/halálesetről hallasz/olvasol a hírekben? :)


Ha mégis összefutsz velük:

- ne simogass vadmalacokat, a koca arra allergiás

- max hangerőn énekeld el nekik az "Érik a szőlő"-t

- tanulj meg fára mászni

2015. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyél disznót
2015. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Haverkodj Duke Nukemmel ő megoldja a problémádat.
2016. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!