Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyi az esélye, hogy a...

Mennyi az esélye, hogy a Hannibalt megmentik?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy elkaszálta az NBC a rossz nézettsége miatt. Valóban, az idei évad eleje kicsit unalmasra sikeredett, de ettől függetlenül szerintem sokan egyetértenek velem, hogy ez egy mestermű és igen ritka az ilyen sorozat. Soha sem voltam a "vér híve", de ebben valahogy eltudom viselni. Fordulatos, kreatív, remek színészek, akikhez passzolnak a megformált karakterek. Ezzel szerintem még sokan egyetértenek. Engem konkrétan sokként ért a hír úgy hajnali 4 környékén. Mennyi esélyt láttok rá, hogy a Netflix vagy más felkarolná még legalább egy évadra? Olvasok ezt is, azt is, állítólag több csatornára is számítanak a rajongók, köztük én is.


[link]


[link]



2015. jún. 23. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély. Főleg a Netflixben bízom, mert akkor mehetne durvább kontent is, mint eddig, ami sokak számára vonzó lehet.
2015. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, elég nagy esély van rá.

Nagyon egyedi, zseniális sorozatról van szó, nekem nagy kedvencem.

Úgyhogy reménykedem. :)

Van petíció is, még nem írtam alá, de meg fogom tenni!

2015. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pillecukor ^^ válasza:
Úgy néz ki, hogy a Netflix és az Amazon nem veszi át :( Bryan Fuller azonba azt nyilatkozta egyszer, hogy lehet arról szó, hogy ezt a csodálatos sorozatot filmben folytassák. Reméljük a legjobbakat, engem nagyon megfogott ez a sorozat, nem tudom elképzelni, milyen lenne nélküle hosszútávon
2015. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!