Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tartottatok valaha valamilyen...

Tartottatok valaha valamilyen netes kihívást értelmesnek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Én az 52 könyveset annak tartom.
2015. júl. 2. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. A könyveset például azért nem, mert nekem ne szabja meg senki, hogy mit olvassak. Magam is el tudom dönteni.
2015. júl. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A könyvesnél ez nem baj, mert szerintem halál egyszerű beleerőltetni, amit amúgy is el akarsz olvasni: például egy könyv, ami nem az anyanyelvemen íródott? magyarként ez szinte a teljes világirodalom. Meg ez nyilván annak van, aki szeret és akar olvasni, gondolom, aki belemegy, hogy elolvas 52 könyvet, az amúgy is sokat olvas, és vagy már nincs ötlete, és ötletet akar kapni, vagy nem érzi megerőltetőnek, ha egy évig azt olvassa, ami egy játékban szerepel, mert így sok olyasmit is elolvas, ami amúgy nem jutna eszébe. Persze nem kötelező. Én amúgy is mindig összeírom, melyik évben mit olvastam, eddig egyszer sikerült 51 könyvet, akkor azért, hogy lekörözzem apukám rekordját. Szóval ez szerintem nem rossz.


A vizes leöntés dolog szerintem akkor lett butaság, amikor átlag emberek is átvették. Mert a híres emberek adakoztak (bár ugye elvileg vagy adakozni kellett,vagy leönteni magukat), de az hasznos, hogy például Jon Bon Jovi 5 perces videójából 4 perc az, hogy elmondja, miért vállalta, hogy ez egy betegség miatt van stb. És csak 1 perc az attrakció. De átlag emberek, akik amúgy sem adakoznak, és azt sem tudják, hogy ez amiatt a betegség miatt van, amiben pl. Stephen Hawking is szenved, és azért, mert elvileg 1-2 másodpercig akkor te is úgy érzed magad (állítólag) - szóval így tudatlanul, azt se tudva, mit csinálsz, és nyakon önteni magad vízzel, mert valaki azt mondta, az gyíkság.


Volt még a versposztolós dolog, amiről tudok. Nos, az nem lett volna rossz, de nem hiszem, hogy elérte a célját ("népszerűsíteni az irodalmat"), mert kábé mindenki kiposztolta a Szeptember végént, meg azt az Ady-verset, amit akkor vettek, amikor utoljára odafigyelt a suliban, szóval ettől senki nem lett okosabb. Hirtelen mindenkinek Petőfi lett a kedvence az ismerőseim közül...

2015. júl. 2. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, meg a monogramom legyen, meg ifjúsági baromság, stb. Kösz nem, továbbra sem tartom értelmesnek. Például nekem vannak kedvenc szerzőim és az elműlt hetekben több könyvet is elolvastam ugyanazoktól. Erősen kétlem, hogy bele tudnám mindent erőltetni a kihívásba. De persze nem is akarom, mivel gondolkoznom sem kell azon, mit akarok olvasni, van egy csomó jó könyvem, ízlésem, nem érdekel, hogy mások előtt villogjak vele, szóval elvagyok kihívások nélkül.
2015. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam, hogy mindent bele lehet erőltetni, de van benne annyi "hely", hogy bele lehessen, amit muszáj. Pl.: 500 oldalas könyv, könyv amit nő írt, dráma, amit nem az anyanyelvemen írtak. Én mondjuk nagyon sok dolgot tervezek amúgy is olvasni, alig volt olyan, ahová erőszakkal kerestem valamit. Mondjuk a monogramos olyan volt. A villogás részt értem, de mint mondtam, nem kell villogni. Szerintem ez játék. Olyan, mintha az ejtőernyőzés ellen tiltakoznál, hogy márpedig te nem fogsz. Nyilván nem kötelező. De a többi szerintme is hülyeség.
2015. júl. 2. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Hot16 challenge. Rohadt jó rappek születtek, bár voltak olyan tehetségtelen idióták, mint pl. a Bukta Zsófi akik lehúzták a dolgot, de így is elég komoly rappek születtek :)
2015. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rappelni kellett? Köszi a választ.
2015. júl. 2. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!