Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem vicces már Dancsó...

Miért nem vicces már Dancsó Péter?

Figyelt kérdés
biztos nem én lettem érettebb, mert a régi videóit még mindig viccesnek találom.

2015. júl. 6. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Mert sosem volt az.
2015. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Heló!


Számomra talán azért, mert már túl sok mindenbe kap bele, és amiért szerettem nézni, már nem igazán csinálja - és nem úgy, mint régen. Elég magasra tette a mércét a rossz magyar filmekkel, én meg vagyok annyira "önző", hogy ragaszkodnék ezekhez, minőségben és témában is - vagy minőségben, de hasonló tmeatika alapján, más célpontokkal -, és ezért nem giazán jön be, amit csinál - főleg, hogy most már tömeggyártás szagú egy kicsit nekem.

2015. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem egy kicsit ellaposodtak az "epizódok", mostmár inkább a paródiák van a hangsúly mint az elemzésen.

Régen egy adott jelenetről elmondta miért rossz, és utána reagált rá humoros stílusban, de mostmár egy film minden egyes pillanatában csak mond valami "vicceset" és ennyivel elintézi.

A régi részek amúgy is annyira jók voltak, hogy akárhányszor nézed mindíg nevet rajta az ember, mostmár ha először nézed akkor is csak egy-két momentum mosolyogtat meg.

2015. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
96%

A régi videói nekem is tetszenek, azokban még bőven van szarkazmus, irónia meg egy kis filmelemzés is. Bár azok közül se jön be mindegyik, és sokat nyom a latba, hogy az alapanyag már magában is elég nevetséges (Álom.net, Illuminati stb.)

Én valahol a blogolós videóinál untam meg Dancsót. Ott kezdődött ez a gyermeteg, 10-11 éveseknek való kuki-nuni humor, amiből aztán standard lett nála. A rajongóit is ez a korosztály teszi ki, ahogy látom. Hát, mit mondjak... a helyében nem lennék büszke, főleg a kommentek színvonalát elnézve.

Nemrég belenéztem egy újabb videójába, ahol már az MLG-t nyomatja. Fájdalmas, hogy ennyire gagyi lett és nincs már egyetlen egyedi ötlete sem, de hát istenem, a legtöbb "vicces fiú" így végzi, ha kiszélesedik a közönsége.

2015. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Engem, csak az idegesít, hogy egy rohadt senkiházi, aki azt hiszi, hogy ő ku*va vicces... nagy tévedésben van. Egy rohadt kérdésre nem tud válaszolni normálisan, mindent kiparodizál és az ilyen erőltetett szar idegesít (nem nézem videóit).
2015. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az ostoba népnek erre van szüksége, és mivel a nézői elég nagy százalékban belőlük tevődik össze, muszáj ezt a vonalat követnie.
2015. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Az emberek változnak. Szerintem még mindig vicces, sőt talán viccesebb is mint régebben. DANCSICSKA FOREVÖR <3
2015. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Viven kérdései ***** válasza:
Sose volt vicces.Tiszta hülye.
2015. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
5%
Szerintem ti csak irigyek vagytok, ha nekem valami nem tetszik akkor nem nézem, nem hallgatom, és 5 perc múlva azt sem tudom hogy a világon van, annyira érdektelen számomra. De ti itt irogattok. Az élet rövid, foglalkozzatok azzal amit szerettek és ami boldoggá tesz. Ennyi!
2015. júl. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
91%
Egyáltalán nem vagyunk irigyek:) Én két évig egy és fél évig még lelkesen néztem a humorosabbnál humorosabb videóit aztán ez lett, semennyire nem viccesek a videói, komolyan azt érzem hogy már csak divatból nézik őt az emberek, de szerintem az ilyen poénokat amiket ő már kb egy éve produkál kisgyerekeknek való, akiknek persze minden vicces:) Egyszerűen Dancsó már minden csak nem vicces, inkább fárasztó, bár vissza térne a régi Dancsó mert a videói már nagyon laposak és egyhangúak :S
2015. aug. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!