Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem vicces már Dancsó...

Miért nem vicces már Dancsó Péter?

Figyelt kérdés
biztos nem én lettem érettebb, mert a régi videóit még mindig viccesnek találom.

2015. júl. 6. 12:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

07-27 06:02


"Irigyek vagytok, csinalj jobbat, csak kritizalni tudsz - ami annyit jelent, hogy csak leszolni mert eleg sok kommentelö a kritizalni szo jelentesevel sincs tisztaban -, ez magyar örülni kell neki es csak pozitivan szolni, ha nem tetszik, ne nezd...". Ezek annyira buta hozzaszolasok, hozzaallasok, hogy legszivesebben elinteznem hogy aki ilyeneket ir legalabb a hangfalabol a billentyüzet elsütese utan egy bodületesen hangos "Minek irsz ilyen ökörseget?" mondat hangozzon el, par oran keresztül.

Ennyi; Csak ennyire telik? Ez minden? Az internetes kommentelök jelentös resze annyira sekelyes kiszamithato es semmirevalo gondolkodassal rendelkezik, hogy ennyire kepes? "Irigyek vagytok" es tarsai? Mikor a fentiek közül nem egy ember reszletesen kifejtette, mi zavarja. Erre jö valaki, es egy ekkora bödületesen nagy butasagot böfög be. Remek.

Lehet, hogy az interneten keresztül elerhetö produktumokat egyesek leegöszinten fogyasztjak, ami azt eredmenyezi, hogy "5 percet adok neki, aztan lepek tovabb" tipusu szanalmas sertö, oriasi negativ hozammal biro... "munkat" vegeznek szamos teren, de nem mindenki tesz igy. Legalabb ne hangoztatnak, akkor kevesebb idegtepöen buta komment születne es talno egy kisit eszbekapnanak. Nonszensz.

2015. aug. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
mert csak egy dancsó
2015. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Rigó Mátyás válasza:
Mert te már több vagy mint 14 éves otthon unatkozó fiatal.
2015. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyunk irigyek..én inkább szomorú vagyok, hogy egy anno számomra kedves és baromi vicces videósból mainstream, unalmas semmi lett.
2016. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert ezzel a Merilines stb. bohóckodással felvette a 12-13 éves kis taknyosok "humor" színvonalát, és sajnos alaposan eladta magát. Úgy tűnik, ebből a sötét lyukból már nincs visszaút számára. Nagy kár érte, mert régen nagyon jó volt.
2018. márc. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!