Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el élni?

Hogyan kezdjek el élni?

Figyelt kérdés
17/L vagyok eddig nem nagyon érdeklődtem a bulik meg ilyenek után de az utóbbi időkben viszont nagyon durván rám jött a bulizhatnék. Ezzel csak az a baj hogy nagyon nincs olyan baráti társaságom, és nagyon nehezen ismerkedek mivel rettentően szégyenlős vagyok. De akárhányszor látom Facen hogy ismerősök így meg Úgy buliznak és hogy az milyen jó akkor egyből rám jön az a tipikus "és nekem miért nem ilyen jó" Szerintetek amúgy nem késő ilyen korban elkezdeni "élni"?
2015. júl. 15. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem késő, amúgy baráti kör előny,de nem lehetetlen nélküle. Mondjuk érdemes lemenned egy olyan helyre ahol tudod lesz valami ismerős/osztálytárs mert odaköszönsz és be tudsz csatlakozni. Amúgy ha egyedül mész és leülsz a pulthoz vagy valami idővel úgy is rád-repül egy csóka. Szóval ha meg azt akarod ott jó solozni.
2015. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

-Olászosán

-Első körben menjetek le valahova a baráti köröddel

2015. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmiben gondolkozom. Nekem még hátrány, hogy plusz nyomás van a felnőtté válás irányába, lefoglal a költözködés, meg majd lassan jöhet a családalapítás is. Barátomnak megvolt, nekem ez a korszak kimaradt és ahogy nézem, ez már ennyivel le is zárul. Nekem semmiféle baráti társaságom nincs, ezek után meg nem is hiszem, hogy lesz, szóval veszett ügy.

Annyit tudok mondani, hogy ne sajnáld. Lehet, hogy vágysz utána, de igazából semmi nagy dologból nem maradsz ki. Persze, mondom én tapasztalatlanul, de párom is megerősíthet ebben. A bulik (mármint azok a típusúak, amikről szerintem te beszélsz) nagyjából csak arra jók, hogy mindenféle törvénytelen és egészségtelen dolgokat kipróbálhass, esetleg rájuk is szokj. Cigi, pia, drog - csak, hogy a legalapabbakat említsem. Ha van párkapcsolatod, az ilyen életmód mellett nem megtartható, legalábbis hosszútávon. Csajozás-pasizás, habzsi-dőzsi... Nagy barátságokat sem valószínű köttethetsz, mert amint nem jársz velük, lekopódnak.

Mellesleg ezek csak képek, facebookra általában mindenki a legjobb oldalát posztolja, egyébként fogalmad sincs arról, hogy milyen életük van ezeknek az embereknek, mit éreznek igazából. Azt se tudod, hogy milyen az a buli. Izzadt testek összepréselődve vonaglanak, üvölt valami zene, amit nem szeretsz, és még egy csomag ropiért is elkérik a havi fizetésed (már ha van... na jó, ez egy kicsit túlzás, de példának jó). Általában ilyenek ezek, csak a bódult embertömeg már nem nagyon foglalkozik ilyesmivel. Lényeg, hogy legyen hol pózolni, legyen mit kirakni, legyen mivel felvágni. (Persze vannak másfajta összejövetelek, esetleg jól megszervezett partik is, de azzal nincs mire hivalkodni facebookon.)

Rosszul tetted fel ezt a kérdést. Nem ez az élet. Megértem, hogy valamit hiányolsz a sajátodból, de azt biztos nem ezáltal fogod megkapni. Ugyanakkor ellene se vagyok, szóval nekem mindegy mit csinálsz, ez úgyis a te döntésed. Az biztos, hogy semmihez sincs késő, amíg nem vagy hulla. Bulizni, buliba kerülni meg pláne nem nehéz. Elég, ha van pénzed és ittál már egy keveset, máris mindenki imádni fog és te leszel a buli lelke - vicc nélkül mondom. Az alkohol segít leküzdeni a gátlásokat, pl. a szégyellőségedet is és máris egyszerűbb "barátokat" gyűjteni magad köré. Ha tudod finanszírozni ezt a kis mókázást (és itt nem anyuci-apuci pénzére gondolok) akkor miért ne.

Rittyents magadnak valami partikülsőt, rabolj ki egy dohányboltot és vágj neki az éjszakának,valami hely felé (Google). Tuti siker.

18/L

2015. júl. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is ugyan így vagyok..:/ és semmi ötletem.. Egyedül elmenni valahova nem gáz?
2015. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondom ez nem függő. amúgy nem gáz de csajoknak könnyebb. Mondjuk mikor idegen helyre költöztem és még nem voltak ismerőseim/munkatársak akikkel elmehettem volna, felnéztem ilyen helyekre bárpultnál elvoltam nézegettem.
2015. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4: Nagyon nem gáz! :) A lényeg, hogy jó társasággal légy... És, ha épp te magad vagy az? Hadd irigykedjenek csak. :)
2015. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!