Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek az életemmel, ha...

Mit kezdjek az életemmel, ha nem találok munkát, főleg olyat nem amiből meg is lehetne élni?

Figyelt kérdés

Szerintetek? Mit lehet tenni? Már mindent körbejártam. El vagyok keseredve :(


33/N



2014. nov. 21. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudod akkor van vége mindennel ha végleg feladja,keress tovább!!!! :) ;)

Sok Sikert!!!

2014. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudod milyen régóta keresek? Nagyon fárasztó már, kezdek belefásulni az egészbe. Nem tudom meddig lehet ezt bírni. Nem tudom így mi értelme bárminek is.
2014. nov. 21. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Tedd lehetővé, hogy mindenki akit valaha ismertél tudja, hogy munkára van szükséged. Hátha van valaki aki épp tud és akar is segíteni. Én így találtam munkát. Valaki megkérdezte a főnökét nem kell e ember és kellett.


Amúgy meg addig is próbálj tanulni valami eladhatót. Tudsz angolul pl? Ha nem akkor ez egy mindig jó első lépés lehet.

2014. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudod aki keres talál!!! :)
2014. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ismerősök? :) Azok nem foglalkoznak csak a saját dolgukkal, meg a családjukkal. Nem egyszer kértem már segítséget, mind hiába. Csak ígérgetés ment, meg a bíztatás, hitegetés, rájuk nem lehet számítani. Alap angolom van és 4 szakmám. A gáz, hogy nőket nem, vagy alig alkalmaznak, ahol meg lenne lehetőség oda 5-szörös a túljelentkezés és persze, hogy a fiatalabbakat szedik össze, vagy a munkatapasztalt okostojásokat. Bukta ez az egész. Nagyon sok helyről a nőket kitúrták! Évek óta keresek, havi 15-20 helyre adom le az önéletrajzom, nem a babérjaimon ülök! Elhihetitek, 30 év felett járok, nem egy 20 éves most jöttem ki a padból, mit csináljak magammal gyerek vagyok.
2014. nov. 23. 09:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kötelességük segíteni, ez neked nem jár, nem várhatod el és nem hiszem, hogy jó lelkileg így ítélkezni felettük, esetleg haragudni. Amit te tehetsz az az, hogy ők tudják. A te oldaladat tedd meg, hogy nyíltan tartod ezt az információt, ne azzal foglalkozz, hogy mit nem tesznek ők. Az az ő dolguk. Az ember nem neheztelhet ha nem kap ajándékot. Még segítséget sem kell kérni, csak nem elbújni. Ha elmegyünk egy osztálytalálkozóra akkor nem azt mondani, hogy minden OK, hanem azt, hogy régen keresek állást és nagyon kellene. stb. Aztán majd mindenki eldönti tud e akar e segíteni. Meg eleve jó minél több emberi kapcsolatot gondozni, emberek közé menni. Sőt új kapcsolatokat szerezni. Ezt is csak azért mondom, mert tudom, hogy ilyenkor nagy a kedvtelenség és a hajlam, hogy az ember ne mutatkozzék. És persze nehezebb is ezt pénz nélkül.


Az is lehet, hogy külföldre kellene menned. Ehhez is jó minőségű nyelvtudás kell. 33 évesen még nagyon fiatal vagy.

2014. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt pont most küldte egy ismerősöm, lehet neked is kedvedre lesz(nem vagyok keresztény, ezt csak azért mondom, hogy ne érezd valami térítésnek, csak egyszerűen szép szerintem):

(kilenctől van linkelve előtte csak felvezető, mert ez egy könyv bemutató)

https://www.youtube.com/watch?list=UURn003-qzC5GOQVPyJSkgnA&..

2014. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem ítélkezem senki felett, nem is értem ezt miből gondoltad. Csak tudod sokan azt mondják kérdezz körbe mindenkit. Megtettem, ennyi. Igazából már nem is várok el semmit, csak kiírom magamból, megértésre várok. Segíteni úgy sem fog senki, egy az nem tudnak a többi meg nem is akar, mert nem érdekli. És az ismerős, barátság között óriási a különbség, de ha barát sem tud segíteni, akkor ez van, ami épp most. Semmi jövőképem, nincs férjem, se családom. Így munka nélkül elképzelhetetlen az, hogy össze tudjam szedni magam, hogy egyáltalán esély legyen arra, hogy ismerkedjek. Negatív bennem már minden, ezért nem járok el én sem sehová, nincs is igazán hova és kivel. És arról nem is beszélve, hogy bizony drága az utazgatás városon belül is! Ez van. A gödörből csak úgy lehetne kiugrani, ha kapnék egy olyan munkát, amiből meg is tudok élni és tisztességes munka, pl. bejelentett. Erre nincs más gyógymód. Letargiás érzésekkel minek menjek emberek közé? Nem érezném jól magam, témám sincs igazán. Érted?
2014. nov. 24. 10:58
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként még egy gondolat. Ha valaki megigéri, hogy megkérdezi és aztán tojik az egészre magasról, akkor inkább ne ígérjen semmi! Mert nem egyszer volt már, hogy megígért valamit, aztán meg 2 hét múlva amikor rákérdeztem, az a válasz jött rá, hogy óh elfelejtettem. Hogy lehet ez, ha barátnak nevez? Én ha megígérek valamit azt meg is teszem, másnap, vagy azutáni nap és vissza is jelzek. nem csak ígérgetek, meg hitegetem, aztán meg tojom le mert nem az én gondom. Ezt nagyon nem szeretem és nagyon unfer dolognak tartom. Ezért nem kérek már meg jó pár éve senkit, semmire. Nagyon, nagyon kevés az olyan emberek, barátok száma, aki korrekt is. ha én valakit barátnak nevezek és kér tőlem valamit és én ígérek neki, azt nem felejtem el!
2014. nov. 24. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!