Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fotópályázat- Fényképezd le...

Fotópályázat- Fényképezd le az erőt. Ötlet van, csak egy kis kiegészítés kéne. Ötletek?

Figyelt kérdés
Lesz egy kisgyerek, aki messze áll tőlem, és feltartja a kezét, mintha tartana valamit. Kb félútra felraknánk valamit, ami a távolságok miatt nagynak látszana, Öcsó pedig picinek, és a szöget beállítanám, h úgy nézzen ki mintha ő tartaná. De mit tartson, ami kifejezné az erőt/energiát?
2010. márc. 4. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem arra emlékeztet, h pl. csomó embernél láttam olyat, hogy "tartja a napot, támasztja a pisai ferde tornyot"
2010. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, csak ferde torony nincs a közelben =] De a naposat majd megpróbálom ^^
2010. márc. 4. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:

sokminden mást is kifejezhet erő...létezik lelki erő is,ilyenre még nem gondoltál?


erő egy anya is pl

2010. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hú, szerintem az ötleted már nagyon elcsépelt gondolat... Abszolút nem rosszindulatból mondom, félre ne érts, de ezzel szerintem nem nyersz meg egy pályázatot. Lehet, hogy tényleg a Te saját kútfődből csöppent ki, de sajnos ezt előtetd már rengetegen kitalálták, szinte minden amatőr fotós csinál ilyeneket magának emlékbe egy-egy utazásakor.

Jobban járnál, ha egy kicsit elvonatkoztatnál, pl. amit az egyik előttem szóló is írt, hogy pl. ábrázold a "lelki erőt". Vagy valami ilyesmi. Vagy pl. lefotózol egy... nem kockázatos kiírni ide az ötleteket? Nem félsz attól, hogy lenyúlják?

2010. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én csak példaként hoztam fel, hogy annyi embernél láttam már ilyet és sztem semmi extra nincs benne...
2010. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22.49 vagyok -ha kíváncsi vagy az ötletemre, írj egy privit. Holnap jövök.
2010. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem félek ide kiírni, mert külföldi pályázat, és csak az nevezhet aki itt jár suliba.

Azért nem jó a lelki erő, mert ezt egy energia szolgáltató cég írta ki.

Már van egy másik kép is kész, ahol egy fa gyökere feltörte a betont, ott a beállítás nagyon jól sikerült, és a kontraszt is kifejező lett, de beállítottat is szeretnék beküldeni. Valamit, amit össze kellett rakni, nem csak kimenni és egy meglévő dolgot lekapni.

2010. márc. 5. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!