Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ps Vita vagy Nintendo 2DS?

Ps Vita vagy Nintendo 2DS?

Figyelt kérdés
Melyikre vannak olyan jatekok amik nagyon lekotik az embert? Ti melyiket valasztanatok?

2015. júl. 16. 22:33
 1/8 Krisipoke ***** válasza:

A 2DS csak a 3DS-nek egy olcsóbb változata néhány funkció nélkül.


Egyébként a 3DS, messzemenőleg.

Nagyjából egyszerre jöttek ki. A Vitából kb. 12 millió fogyott azóta, a 3DS-ből kb. 53 millió. Valószínűleg nem véletlen.


A Sony igazából már be is jelentette, hogy lemondott a Vita támogatásáról.


És azért 3DS-re olyan címek vannak, mint a Zelda játékok, a Mario-k, beleértve az RPG-ket és a Mario Kartot is, a Pokémon részek, a Donkey Kong Country Returns, a Kirby Triple Deluxe, a Super Smash Bros, a Fantasy Life, a Luigi's Mansion, a Fire Emblem Awakening, az Animal Crossing, a Professor Layton-ök, és még jó sok más, és akkor még nem is említettem a számtalan új játékot és régi klasszikust, ami az online shopból tölthető le, sem a régi DS játékait, amiket szintén lejátszik, és legalább ennyi, vagy talán még több fantasztikus cím is van rá.


Magyarországon a Playstation valahogy mindig jobban ment a Nintendo termékeknél, illetve megmagyarázhatatlan okokból a PSP is elterjettebbnek tűnt, mint a DS, de szerintem itt is többen fogják a 3DS-t ajánlani, ha az előző ilyen kérdéseket vesszük alapul.

2015. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nekem vannak Vitas tapasztalataim. Igazándiból a Sony anno egy csomó AAA-s címet vonultatott fel, amik szépek és jók, csak éppen a kis fogyasztású ARM alapú procin nem futnak olyan szépen ezek a kaliberű játékok. Majd a Sony lemondott a masinájáról, mert harmad annyian vették meg, mint a 3DS-t. Igazából a konzol hibátlan. Kényelmes, jól működik benne minden. Talán a képernyője karcolódik még a "széltől" is.

Igazándiból sok játék van rá. Ennek mondjuk nagyrésze indie, vagy japán. Ha szereted az ilyen címeket, akkor a PS Vita a neked való.


A 3DS (2DS) igazából egy vérbeli Nintendo konzol. Nintendo exkluzívokkal (Mario, Pokemon, Kirby, Joshy). Nintendotol szokásos harmatgyenge hardware, amit a kreativitásukkal ellensúlyoznak.


Mind a két konzol kompatibilis visszafelé és egyik sincs feltörve. A játékok árai kb. hasonlóak. Azt vedd, ami jobban tetszik.



Én viszont meguntam a Vitat és most ott vagyok, hogy szeretném eladni. Ha esetleg a Vita mellett döntenél és használtan vennéd, akkor írj egy privátot.

2015. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Vagom hogy mi a kulonbseg a 3ds es a 2ds kozott:)

Lemondott? Ezt nem is tudtam, akkor szaz hogy nintndo lesz, ugy is ott vannak a regi kedvencek a regi sarga kazettas elso konzolombol:)

Volt ps1-em is 2, ps2-bol is van battyamnak 2, de az nem tud lekotni, max a guitar hero, de mar az se. Jo lesz az a nintendo en ugy erzem:)

2015. júl. 17. 15:05
 4/8 anonim válasza:

Pontosabban a Sony nyugati részlege mondott le. A japcsik még ugyan úgy nyomatják rá a cuccaikat.

Amúgy a 3DS az csak a dssel, meg a dsivel kompatibilis. A pita meg a pspvel.

A 2DS pedig 3DS 3D kijelző nélkül.

2015. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lassan így is úgy is meghal, ha már nyugaton nincs támogatás.

Igen tisztába vagyok vele

2015. júl. 17. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Válaszd a Nintendo 3DS-t vagy 2DS-t.
2015. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A vita nincs a halálán. Lehet, hogy lemondtak róla itt, de a játékokat attól függetlenül régiószabadság révén bárhonnan beszerzed futtathatóak. Ebayen általában úgy is olcsóbbak. Japánban (még mindig) nagyon felkapott, és mivel a Sony japán (meglepetés!) ezért nyomatja is rá a játékokat. Nyugodtan írd be youtube keresőbe vita best upcoming games 2015-2016. Sokkal jobb teljesítménye van és a játékok is legalább 20-30 órát minimum nyújtanak, szebbek, és ugyanolyan élvezetesek.


A nintendo is jó, de inkább a hangulatra és az ötletességre megy mint a látványra. Ha nem vitát veszel akkor sima ds-t vagy 3ds xl-t vegyél mert a 2ds elég hátrányos kialakítású (szerintem).


De a legjobb megoldás az eldöntésre, hogy megnézed melyikre milyen játékok tetszenek jobban. Én a vitát ajánlom.

2015. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom a 2DS-t, hanem a 3DS-t.

Néhány a legjobbjaiból:

- The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D

- The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D

- The Legend of Zelda: A Link Between Worlds

- Super Mario 3D Land

- Luigi's Mansion

- Kid Icarus: Uprising

- Fire Emblem: Awakening

- Pokémon: X & Y

- Pokémon: Omega Ruby & Alpha Sapphire

- és sok más

2015. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!