Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak szerintem használ túl...

Csak szerintem használ túl sok vesszőt ennek a blognak az írója?

Figyelt kérdés

[link]

A történet eleje meg nagyon tömegcuccnak tűnik. Igaz kiparodizálja az egészet, de akkor is... Csak nekem van elegem ezekből?



2015. júl. 19. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fogom végigolvasni, mert szerintem csak reklámnak tetted be a saját blogodat...


Viszont az első pár mondat alapján azt gondolom, hogy teljesen tökéletesen használja a vesszőket, és végre valaki, aki tud írni.

Ez itt (sajnos) ritkaság.

2015. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az elég szánalmas lenne szerintem, de ahogy gondolod:/
2015. júl. 19. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Hajlok arra, hogy egyet értsek az előttem szólóval, hogy ez csak a saját blogodnak a rekláma...

De a vesszők teljesen rendben vannak szerintem. Igaz csak az első körülbelül tíz mondatot olvastam el, de azokban kellő mennyiséggel vannak.

Nagyjából én is ennyit szoktam használni (persze a vesszők mennyisége függ attól, hogy mégis milyen a mondat, valamint az illető fogalmazásától is aki írta. Szerintem).

2015. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Átlagolva inkább kevesebb a vessző, mint kellene. Plusz az egybeírás - különírás is okoz némi gondot a szerkesztőnek, ahogy látom. Ennek ellenére helyesírásilag színvonalasnak mondható. Ó, a Desk pedig baromi jó *-*
2015. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!