Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért itélik el jobban azt,...

Miért itélik el jobban azt, aki csak marihuánát szív, mint azt, aki minden reggel a kocsmában kezdi a napot?

Figyelt kérdés
Marihuána: havonta 3-4x szív. Tudtommal nem létezik agresszív füves. Az alkohol fogyasztókról ez nem mondható el a legtöbbször.
2007. nov. 5. 09:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Amíg a fű nem lesz jövedéki termék, és nincs rajta zárjegy ,addig ez így is marad. MINDEN a pénzről szól "kurvaországban".
2007. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Mert az alkoholistát betegnek titulálják, és mert sokan vannak, aki pedig csak néha iszik, az nem árt. Ez a társadalmilag elfogadott, mert alkoholt mindig fogyasztottak, és fognak is, míg a füvezés, egyéb drogok azért kultúrafüggők a történelemben. Vannak bordalok, de nincsenek marihuána-szonettek (csak zöld évek, ópiumos abszinttal, de az franciaorszák, vagyis egy másik világegyetem)...
2007. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
91%

Mert a marihuana-ról azt hiszik az emberek,hogy a "herion beléptetője",meg hogy "hülye drogos" vagy meg ilyenek :S

Érdekes az elvonóba nem látsz füvest,de aloholistát annál inkább :D Pedg a marihuana sokkal inkább gyógyszer ;) Az alkohol több szervedet is tönkreteszi(máj,vese stb) A marihuana max a tüdődet... Ha egy ember beszív akkor nyugis,jól érzi magát és nevet és illegális! Ha egy fiatal csapat berúg és mindent szétver akkor csodálkoznak(az alkohol öl és butít) és még is legális ! Elgondolkodtató .... (Igen,vérbeli rastafari vagyok és lány :) )

2008. júl. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi a véleményeket:)
2008. júl. 21. 13:45
 5/17 anonim válasza:
100%

Mert az alkohol az emberre egy időben született meg és került fogyasztásra és az idők folyamán nem volt olyan társadalom aki ne szerette volna a szeszt valamilyen formában. Épp ezért is sokkal elfogadottabb mint a füves cigi annak ellenére, hogy ez a növény is velünk született sőt felhasználását tekintve a régi világ leghasznosabb terméke volt (ruha, gyógyszer stb). Manapság ez kábszer ami elítélendő dolog. Hamarosan azonban változni fog a közvélemény.

Egy érdekesség: ha hazánkban legalizálnák a füvet és megadóztatnák ahogy a cigit és szeszt akkor évi 30milliárd bevétele lenne az államnak és nem kéne attól tartani h. a fél ország rajzolgatásra járna hetente.

2008. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"a fél ország rajzolgatásra járna hetente."

most keltem fel, reggel van még, de ezt a mondatot nem értem:) amúgy köszi a véleményt!

2008. nov. 18. 10:31
 7/17 anonim válasza:
61%
MARIHUÁNA.Pfúj rossz,fúj csúnya,pfúj drogos,antikrisztus minden füves,pfúj,fúj.. Na .És most passzold a jointot :-)
2008. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
24%
Minden ember azt mondja: Majd lesz oan h nem lesz elég neki annyi "repülés" amit a fű add majd keményebb drogokhoz nyul...De ez nem igaz mindenkire...Gondolom azért ítélik el mert h rossz körökben forog akkor biztos emg biztos lop,hazudik h meglegyen a cuccra a pénze.
2008. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
78%

Az egész csak a média által elkészített statisztikai maszlag amit húznak a birka emberiség előtt. Engem pl. nagyon dühít amikor azt hallom hogy belépő drog meg mit tudom én...Baromság! Nekem vannak rendszeres fogyasztó barátaim akik mind a mai napig teljesen értelmes emberi lények maradtak...Érdekes! Mellesleg pár infó: A Cannabis elszívva még a cigi kátrányát, is képes kitisztítani részben. Hollandiába rohamos mértékre lecsökkent a drog általi halál statisztikája (Jelezném hogy csak "kemény" drog fogyasztók szerepelnek a papíron) miután legalizálták a füvet, ugyanis inkább mindenki áttért a fűre ami pedig viszont nem halálos (hosszabb távon sem!).

Összegezve szerintem sokkal egészségesebb mint bármi a mai átlag "mérgek": lásd. Cigi, Kávé, Alkohol. Azt nem tudom miért sorolják ezt is a drogok közé...talán túlságosan elterjedt a lakásokba. Befejezésképp pedig egyetlen dolgot tudok amit ellene lehet mondani. A nagyon aktív hosszú távú fogyasztása gyengíti az agyi működést (magyarán elhülyül tőle az ember), de nem tudom hogy ebbe a média által vezérelt világba ez mennyire jelent rosszat, vagy változást. :)

2008. nov. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
egyetértek :)
2008. dec. 3. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!