Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egyedül fesztiválozni?

Egyedül fesztiválozni?

Figyelt kérdés

Egyedül mennék fesztiválra, ez ciki? Hívtam embereket, hogy jöjjenek de nem tudnak mert az egyik elutazik a másiknak pénzhiány miatt nem jó...stb...

Mit gondoltok szerintetek akkor elmenjek egyedül? Annyira tetszenek a fellépők, hogy szeretnék ott lenni.


16/L



2015. júl. 27. 14:51
 1/5 anonim válasza:
Hát barátkozhatsz ottaniakkal,vagy kiírod facebookra hogy ki jön fesztiválra.
2015. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nálam mondjuk attól függ, hova. nagyobb fesztiválra soha többet nem megyek el egyedül...tavaly voltam szigeten, és én például egyrészt a külföldieket sem szívlelem(főleg a nyelvtudási korlátaim miatt...), másrészt amúgy sem spanolok össze úgy akárkivel(esetleg ha találnék egy másik szerencsétlent, aki egyedül van, csapathoz sose csapódnék oda :D).


talán egy kisebb fesztiválon könnyebb...például 2 éve strand fesztiválon ott sikerült összeismerkednem jópár emberrel, persze csak felszínesen...de jól éreztem magam.

2015. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én most épp FEZEN-re készülök előreláthatólag egyedül, de nem érzem gáznak :D Fesztiválokon eszméletlen könnyű ismerkedni, de ha nem szeretnél szerintem nélkülük is tökéletesen tudod érezni magad

16/F

2015. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is épp FEZEN-re készülök menni. De akkor örülök, hogy nem én leszek az egyetlen aki egyedül megy.:)

Köszi mindenkinek a válaszokat!

2015. júl. 28. 21:45
 5/5 anonim válasza:
78%

Véletlen bukkantam most erre a kérdésre, de remélem elmentél egyedül is, és úgy is jól érezted magad! A volt fesztiválra 400 km-es távolságra egyedül mentem, és életem legjobb és egyben legnagyobb élménye volt! ilyenkor az ember magára van utalva és rá van kényszerülve, hogy ismerkedjen. Sokkal nagyobb kaland, ne féljetek tőle, megbánnátok ha otthon maradnátok! :)

22/L

2016. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!