Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm egyedül akar elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egyedül akar elmenni fesztiválozni. Mi lenne a helyes lépés részemről? Elengedni egy hétre? Vagy választás elé állítani, hogy akkor vége? Nem 1x vágott már át mikor elutazott, bizalom 0 a köbön!

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 15:46
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
49%
ha igazán szereted őt és ha biztosan tudod hogy ő is igazán szeret akkor hagyd hogy menjen vagy mond neki hogy te is mennél.nem szeretnék kíváncsiskodni de például úgy vágott át hogy másik fiúval ment el vagy hogy mert ha igen akkor szerintem akkor kellett volna szakítanod vele!
2015. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%

engedd el egyedül.


te meg utána mész, álruhában. ragassz magadra szakállat, bajszot, stb., hogy ne legyél felismerhető.

és titokban kémkedsz utána. sok sikert! :)

2015. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
55%
Miért akar egyedül menni? Te szeretnél menni, vagy nem, és úgy várod el, hogy otthon maradjon? Mit jelent, hogy átvágott?
2015. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%

"Nem 1x vágott már át mikor elutazott, bizalom 0 a köbön!"


A tökéletes kapcsolat alapja. Csodálkozom, hogy még a barátnődnek nevezed!

2015. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
79%
"Bizalom 0 a kobon" Akkor minek vagy meg vele? Emiatt kene szakitanod, nem azert mert elmegy egyedul fesztivalra.
2015. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy mindenképp szakíts vele. Nem számít az sem, ha úgy dönt nem megy el. Ha nincs bizalom, akkor nincs értelme a kapcsolatnak.
2015. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
41%
biztos hogy kidobnám még a hülye is tudja hogy a fesztiválok nem a zenéről szólnak ha nem az orgiákról
2015. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
62%

1. Ha nem lenne benne bizalmam, akkor már nem lenne velem.

2. 100%, hogy megcsal.

3. Helyedben összeverbuválnék egy alkoholista csapatot és elmennék én is mulatni egy hétvégére.

2015. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Úgy vágott át, hogy elment a főiskolából táborozni. Fújta állandóan így szeret úgy szeret, aminek a hatására 2 fiúval is találkozgatott. A második kaland is táborozáson volt ahol egy férfival enyelgett, természetesen ő nem így látta de rajta kívül 12 ember ugyan azt mondta (enyelgett vele) Kicsit összekaptunk és erre másnap már találkozgatott mással és smacizott is vele. Én nem akarom magamat fényezni, de ha veszekedek is vele soha nem volt olyanra példa, hogy megcsaljam!!!!!!! igyeketem romantikus lenni vacsi, séta, borozás naplemente és még verset is írtam neki!
2015. júl. 17. 16:16
 10/31 A kérdező kommentje:
Sokszor mondom neki, hogy ha megy valahova (ami ellen semmi kifogásom) akkor csak dobjon egy sms-t, hogy te barom elmentem majd jövök. Nem jelenteni kell, csak nem várjam már 3-4 óráig míg jelentkezik. Sokat dolgozom, mivel édesanyám beteg és azt 3-4 órát pihenéssel is tölthetném nem azzal, hogy agyfaszt kapok mert nem szól merre ment el
2015. júl. 17. 16:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!