Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pannon gólyatábor érdemes?

Pannon gólyatábor érdemes?

Figyelt kérdés

Én GTK-ra megyek műszaki menedzser....

Milyenek a programok? Minden kar együtt van? Nekem kicsit fura hogy az egyetemen van a gólyatábor... Megéri elmenni? Nektek milyen volt? Szállás hol van?



2015. júl. 29. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az Pannon egyetem sem érdemes, nemhogy a gólyatábor. Majd pár év múlva rájössz és megbánod, hogy egyáltalán rangsoroltad valahová.
2015. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te oda jársz? vagy ezt honnan gondolod?
2015. júl. 30. 09:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Valami furcsaság van velük, ha tényleg ott tartják az egyetem mellett, mert volt az jobb is régen (én nem voltam ott, csak csiripelték a madarak). Egy hsz-ben itt olyat olvastam, hogy valami csúnya ügy miatt egy évben nem is volt gólyatáboruk, aztán valami ilyen minimális(?) összegyetemi mégis volt. Te miket hallottál?
2015. júl. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én semmi különöset azt tudom hogy tavaly volt,de akkor még a Balatonnál.
2015. júl. 31. 08:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi már tavaly is Veszpr.-ben volt :)
2015. júl. 31. 08:46
 6/8 anonim ***** válasza:
2015. aug. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen tényleg! De ebből nem derül ki h mi az a titkos ügy :)
2015. aug. 1. 11:07
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nem Veszprémben volt, valami vízpart melletti, istenháta mögötti helyen volt (kb. gólyatábor után 1 héttel elfelejtettem a nevét :D). De előtte évben is asszem ott volt.

Ez az idei megoldás tényleg furának tűnik, tavaly a reghét végén péntek-szombat-vasárnap volt. Most meg azért érdekes h pl. este buli másnap meg szintfelmérő/évnyitó stb. szállás elméletileg a Központi Koli lesz(habár akkor a többiek hogy költöznek be?).

Nekünk nem volt egy nagy durranás. 5 csapat volt, a karokat összekeverték, de a szakokat próbálták egyben tartani-egy csapatba kerültek, közös szobákba kerültek, szóval a szaktársaidat megismerhetted meg néhány embert más karokról. A csapatfeladatok nem voltak mindig a legizgibbek, de volt pár jó rész benne.

ha társasági ember vagy aki szeret bulizni valószínűleg jól fogod érezni magad, ha kicsit visszahúzódóbb vagy nehezebb lesz, de próbálj meg barátkozni amennyire tudsz és megismerkedni a szaktársaiddal :)

2015. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!