Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Videózni szeretnék de nemtudom...

Videózni szeretnék de nemtudom, hogy érdemes-e vagy még nincs korán? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. És van néhány videós aki ebben az életkorban kezdte. Nem gameplay videókat csinálnék hanem inkább sütős-főzős illetve vlog, tag és talán kihívásos videókat csinálnék (amiből aránylag nincs olyan sok).Egyik videós videó ötleteit sem szeretném ellopni csak engem ez érdekel. A kritikától nem félek. Ennyi az egész. Vélemény?

2015. júl. 29. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:

"sütős-főzős illetve vlog, tag és talán kihívásos videókat csinálnék (amiből aránylag nincs olyan sok)"



Már bocs de ezzel van tele az internet...

Ráadásul ezeket általában az csinálja akinek tényleg zéró a kreativitása, és egyedik ötlete nincs.

2015. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tény hogy nem vagyok a kreativitás ördöge. De ebben az esetben milyen videókra gondoltál hogy amivel még talán nincs tele a net? Már sajnos minden félévben van. Én viszont csak hobbiból csinálnám. Nem a pénzért mert tuti h nem keresnék. Meg a feliratkozók száma sem érdekelne. Akkor inkább ötleteket várok h milyen videóval lenne érdemes elkezdeni?
2015. júl. 29. 15:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden féléből van*
2015. júl. 29. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a pénz és a feliratkozó szám nem érdekel, akkor akár csinálhatod ezeket is. Vagy amihez kedved van.
2015. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem tom nekem nem jönnek be a fiatal videósok...

Na meg sok más embernek se...

2015. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, de akkor a főzős oldalára feküdj rá, az legyen a fő profilod. De, ha nem tudod elég érdekesen, vagy inkább viccesen (azzal bármi eladhatóbb) csinálni, akkor úgyse leszel népszerű.
2015. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!