Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha én egy...

Miért van az, hogyha én egy csoportba kiteszek magmaról egy képet, azzal, hogy véleményt kérek, egyből jön pár olyan személy, aki azt hiszi, hogy egy k. urva vagyok és a szexre hajtok?

Figyelt kérdés
Pedig nem is raktam ki semmimet se, nem voltam kisminkelve, nem is pucsítottam, csücsörítettem, csak egy rövidnadrág (nem seggvillantós) votl rajtam és egy tök egyszerű felső

2015. júl. 31. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert ez a menő: ehhez nem kell ész...

Engem is qrváztak már le egy páran, de totál hidegen hagy, nem akarok megfelelni mindenféle töpörödött agyúnak.

2015. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tipikus magyar mentalitás, irigykedés a másikra, mert tételezzük fel, neki szebb, nagyobb, vagy éppen kisebb, stb. ;)
2015. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mert irigyek. Lehet,hogy szebb vagy smink nélkül mint ők vakolattal és ez nincs az ínyükre. Ne foglalkozz velük..:)
2015. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!