Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Frissítsek Windows 10re? A...

Frissítsek Windows 10re? A játékaim/adataimat ujra kell raknom? El fog vinni minden mást ami nekem most windows7en van?

Figyelt kérdés
?

2015. aug. 6. 21:04
 1/3 anonim válasza:
Èn mintha pár hete azt olvastam volna, hogy nem kell menteni (tehát nem kell újrarakni). De ne vedd biztosra mert mégis egy új operációs rendszerről beszélünk. Eddig ha mondjuk xp-ről 7-re váltottál minden törlődött, hacsak nem raktad rá őket külső adathordozóra(pendrive,lemez)
2015. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ja, és nem tudom, hogy elvinné-e. Ìgy volt a win 8-nál is csak nem volt ingyenes. Sokan azt íták róla nem viszi el őket aztán jött a 8.1.

Egy biztos én nem cserélném le a win 7-met mert ezt nagyon eltalálták.

2015. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kisplevi válasza:

nem muszály semmiféle mentést végezned én is már 2 gépet frissítettem win7-ről 10re es minden adat megmaradt ráadásul a sima win10 home verzió ingyenes a microsoft storeból

tehat onnan töltsed ve vagy töress valakivel win10pro-t(annyi hogy minden frissítésnél újra kell törni)

2019. szept. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!