Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyi idősen illetve hova...

Mennyi idősen illetve hova érdemes elmenni fesztiválra?

Figyelt kérdés
próbálunk ketten dönteni a heverral , hogy hova menjünk jövőre (16 évesek leszünk). Ő azt állítja, hogy érdemesebb elmenni tapasztalatot szerezni egy kisebb fesztiválon (strandfeszt), de sztem ami megtörténik a nagyon (sziget) , az megtörténhet a kicsin is természetesen nem muszáj együtt menni de inkább megyek a haverommal mint egyedül (sztem érdemesebb is csapatban).

2015. aug. 8. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A sziget szerintem túl nagy már, főleg első fesztiválozóknak. Túl sok a külföldi. Én a haveroknak adok igazat, kisebb fesztiválon jobb lehet a hangulat. Szigetre nagyobb társasággal érdemes menni
2015. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Quasar07 ***** válasza:
Sziget a legjobb. En is ott voltam 14 evesen eloszor, napijeggyel, a baj csak annyi volt, hogy keves az ido.
2015. aug. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!