Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Őszi mondoconon kihez/kikhez...

Őszi mondoconon kihez/kikhez lehet csapódni? Egyedül mennék, félek hogy unatkoznék, így keresek embereket akik szintén egyedül mennének, vagy csapatot =)

Figyelt kérdés
13 éves rocker lány vagyok egyébként
2015. aug. 9. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy gyere hozzánk, de én még koránt sem biztos, hogy megyek...amúgy nagyon jól lehet barátkozni, csak nyitottnak kell lenni:D Egy free hugos tábla/póló is sokat segíthet, bírod az ilyet, ha jó cosplayben mész meg egyszerűen nyomulni fognak rád a népek:D Amúgy a többség nagyon közvetlen:) 18l
2015. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy haverral megyek... - majd ott beköszönünk pár havernak - de enyhén nézne ki hülyén két 20 évessel egy 13 éves lány. Azt hinnék pedofilok vagyunk. xd
2015. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az egyik barátommal jövök én 13, ő 14 éves szóval velünk jöhetsz. Ha velünk nem akarsz akkor egyébként kb két perc alatt találsz egy veled egy korú jófej embert :D tudod conon bizonyos esetekben akkor is szerzel jófej barátokat amikor nem is keresel
2015. szept. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 M.B.K. válasza:
Konbanwa ^^ 14 éves vagyok rocker...és animefan ^w^..lesz velem 2 lány is egyik a barátnőm aki szintúgy rockot hallgat másik a barátnőm egyik barátnője..ha szeretnéd hozzánk csapódhatsz..ja amúgy lány vagyok :DD
2015. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 M.B.K. válasza:
Barátnőm lefújta..bocsi :c
2015. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!