Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vasember vagy Amerika kapitány...

Vasember vagy Amerika kapitány? Ki a szimpatikusabb? Kinek az oldalán állnátok?

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Amerika kapitány, mivel egy ikon mint ember. Vasember meg egy ficsúr, ennek ellenére vicces, de ha választanom kellene hogy ki a szimpatikusabb AC-t választanám. Mondjuk azért Vascsávóval elmennék piálni, ő fizet mindent. XD
2015. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
A Civil War kapcsán vagy csak úgy? De mindkétféle képen én a kapitány mellé állnék. Ő szimpatikusabb és jó vezető. Tony Stark inkább olyan, mint egy gazdag haver akivel elmentek bulizni.
2015. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen a Civil War kapcsán. Nagyon várom azt a filmet. Sajnos képregényben nem olvastam. :(
2015. aug. 11. 14:53
 4/12 Gőte ***** válasza:
100%
A Civil War kapcsán a Kapitány álláspontját pártolom, de mint ember, Stark-ot jobban kedvelem
2015. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam, hogy a Civil War :D És én ott is Steve álláspontján vagyok. Mindkettejüknek igaza van valamennyiben, de valahogy ez az azért kell a titkos személy azonosság, hogy megvédjük a szeretteinket ez teljes mértékben helytálló. Ilyen pl a DC Comics-nál Batman. Ő is védi a személyazonosságát, mivel ez kell, hogy önbíráskodó legyen, mivel a törvényen kívül cselekszik. Viszont annyiban Stark-nak is igaza van, hogy a szuperhősök hatalmas erővel rendelkeznek és tudnak veszélyesek is lenni. De
2015. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele mint Gőte. De amúgy mind a két állásfoglalásban van rossz is meg jó is.
2015. aug. 15. 19:46
 7/12 anonim válasza:
81%
Mindketten szimpatikusak, de engem Vasember jobban szórakoztat. Amerika kapitány szerényebb, de Vasember humoros, parti arc, gazdag, Playboy, emberbarát és nem csapatjátékos. Igaz Amerika kapitány is ember barát, de Tony Stark karaktere szerintem picit jobb. Rogersnek egy szert adtak be, amitől szuperereje van, Vasember pedig maga alkotta meg a "szupererejét" ha lehet ezt annak mondani. A kapitánnyal nincs bajom, de Vasember szimpatikusabb. Viszont az a jobb Amerika kapitányban, hogy Vasember a szeretteit védi meg jobban, a kapitány meg mindenkit meg akar védeni. Remélem nem hal meg egyikük sem a csata során!
2015. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Én Vasember párti vagyok. Ha most nem vesszük bele a filmeket hanem inkább ránézünk a képregényekre,sorozatokra akkor Tony Stark majdhogynem megalkotta Amerikának a végtelen energiát. Vasember önerőből alkotta meg és dolgozta ki a páncélzatát ameddig a Rogersnek csak beadtak egy génmodosúlt vegyszert.
2015. aug. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Mindenkinek megy a zöld kéz! Várom a következőket! :)
2015. aug. 18. 10:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Mint szuperhős, és mint karakter, mindkettőt nagyon kedvelem, Vasembert kicsit jobban, de a Civil Warban én is Amerika Kapitány álláspontját képviselem.
2015. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!