Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogyan tanuljak...

Szerintetek, hogyan tanuljak meg rajzolni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hogyan tudnék megtanulni rajzolni. 17 éves vagyok és konkrétan a pálcika emberig jutottam eddig. Lehet, hogy kétbalkezes is vagyok hozzá, mert egyáltalán nincs kézügyességem. Ez tanulható ígyis, vagy ha valakinek nincs hozzá tehetsége akkor ígyse úgyse fog tudni sose szépen rajzolni? Hogyan kezdjek bele? :D Előre is köszi mindenkinek. :)

2015. aug. 11. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni...


Csak csinálni kell :)

Technikákhoz pedig youtubról bőven válogathatsz.

2015. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolj sokat és ne add fel. 10% tehetség 90%szorgalom és gyakorlás;) Amúgy a megfigyelés nagyon fontos, ne sémákat tanulj meg rajzolni ("így néz ki egy szem") hanem mindig nézd meg, hogy annál az embernél konkrétan hogy van. Ha van kereted, időd rá akkor egy jó rajziskola rengeteget tud segíteni. És ha teheted ne képről másolj, hanem próbáld a valóságot leképezni, ott találni valami 3d set amit rajzolhatsz (kezedet, lábadat, arcodat tükörből, csendéletet, drapériát, tárgyakat, bútordarabokat, növényeket stb).
2015. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előző jól mondja. Nincs olyan, hogy született tehetség. Valaki gyorsabban ráérez a dolgokra, de kellő gyakorlással és kitartással ugyanoda tudsz jutni.


Itt egy jó példa :D


https://www.youtube.com/watch?v=nuHfVn_cfHU

2015. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) A videó nagyon motiváló volt :D
2015. aug. 12. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!