Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék megtanulni szépen...

Hogy tudnék megtanulni szépen rajzolni? Graffitizni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy imádom nézni a rajzokat es ahogy csinálják én is szeretném elkezdeni de valahogy nemjön semmi ötlet meghuzok egy vonalat és megáll a tudomány pedig nagyon szeretnek ezzel foglalkozni kopizni másnak a graffitijét nem szeretnem,de magamtól semmi nem jön tudom tehetség is kell ehez amiből nekem nem sok jutott úgy néz ki. Semmi programot nemtalálok ami alkalmas lenne rajzolni.

Graffiti studiot probaltam de az egy hányadék program kell hozza rajzpad ami nekem nincs honnan lehetne tanulni? Tippeket köszi

Mielott valaki felvetné eszembe sincs kimenni fújkálni :D


2015. aug. 17. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:

készség és technika kérdése, mint minden.


menj el tanfolyamra. minél több tehetséged van, annál hamarabb sajátítod el a fortélyokat. ha kevesebb tehetséged van, tovább fog tartani, de valamennyire meg fogsz tanulni rajzolni. persze, vannak teljesen tehetségtelen emberek is, nekik sajnos nem adatik meg az alkotás öröme, legalábbis ebben az ágazatban.

2015. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!