Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ábel von Mülleről vélemény?...

Ábel von Mülleről vélemény? :D vqgy úgy egyáltalán ismeri valaki nem szarvasi mint videóst?

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 01:09
 1/5 anonim válasza:

Én nem kedvelem,mert egy adott témát sokkal jobban ki lehetne veséznie. Telerakja minden szarsággal a videóit (random emojik,és egyéb baromságok.)

Nem értem mit rajonganak érte ennyien.

2015. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon bírom Ábelt, én is egy lebenybányász vagyok :D Ő a kedvenf videósom. Szerintem pont ettől egyediek a videói, hogy ennyire meg vannak vágva. Én örülök neki, hogy nem a hülye chatroulettől, clever bottól lett híres. Egyszer remélem lesz lehetőségem vele találkozni. 14L
2016. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Imádom.Már 1-2 ezer felíratkozó óta nézem,és imádom.Náa jobb videós nincs.Jól mondja az előttem lévő,hogy egyedi,és éppen a szarrá vágott videói azok,ami miatt különleges.Sajtospitypang
2017. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Irritáló nagyképű kuki aki azt hiszi körülötte forog a világ
2017. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az 1#nek azt üzenem, hogy kell egy kis humorérzék a sötét életedbe, hogy értékelni tudd Ábel vicceit! A 4#nek pedig azt üzenem, hogy egyáltalán nem nagyképű! :D A 3#nak meg azt, hogy én is lebenybányász vagyok! #SajtosPitypang
2017. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!