Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szarvasi kávéfőzőm bekapcsolva...

Szarvasi kávéfőzőm bekapcsolva maradt nem vagyok otthon, mi történhet? Elég?

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi. Ha rendben van kikapcsol.
2015. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Felrobbanhat.

Ha tudsz, kérj meg egy rokont vagy ismerőst, tegye "ártalmatlanná". Plusz nézze meg, mi van a házaddal.

2015. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szétég a kapcsolója. Mert van ugyan benne egy bimetállos biztonsági túlmelegedés elleni automatikus kapcsoló, de azt nem "folyamatos üzemre" tervezték. Mivel víz nélkül gyorsan felmelegszik a kézsülék, a biztonsági kapcsoló kiold egy megfelelő hőmérséklet elérésekor. Ha azonban lehűl a készülék, akkor ez a kapcsoló újra feszültség alá helyezi a készüléket és ez a folyamat ismétlődik, mígcsak nem történik valami (éppen úgy, mint a hőfokszabályzós vasalóknál). Csak éppen azt, mint említettem nem folymatos ki-be kapcsolsra tervezték.
2015. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állítólag ezt a hőkapcsolós védelmet, már évek óta kispórolják a szarvasi kávéfőzőkből.
2015. febr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédnak mikor epitkezett egy feszer volt a telken. A feszerbe volt egy ilyeb kávé főző. Bekapcsolva felejtették. Leegett a feszer és felrobbant a benne lévő gáz palack. Én nem kockáztatnek. Lehet csak neki jött össze minden, hogy így alakult de akkor is.
2015. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!