Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elkezdjek videózni?

Elkezdjek videózni?

Figyelt kérdés

Természetesen nem géjmpléjt gyártanék, és nem is bjutiguruskodnék (lányok általában azt szokták). Nem is jeleskedem semmiben, amiből érdemes lenne elkezdenem egy csatornát indítani, ahova egy adott témakörben töltök fel videókat (pl. Rajz, tutoriálok, csillámkukilámavadászat). A baráti köröm szerint jó a beszélőkém és humoros is vagyok, magabiztosan elő tudom adni magamat, nem egy ZsDav féle stílusban. Azonban fogalmam sincsen, hogy hogyan kezdjek neki. HA már nekikezdek, akkor nem telefonos minőségű tartalommal szeretném azt tenni, hanem beruháznék egy kamerára (az elején nem egy komolyabb, drágább darabot). Mégis hogyan kezdjem el? Vlog videókkal? Igaz, néha megesik velem néhány vicces eset a mindennapokban, azonban ilyen jellegű videóval nem szeretnék kezdeni. Ha megnézzük az alábbi lányok csatornáját, akkor semmi különlegessel nem foglalkoznak, mégis meg van a saját kis közönségük:

[link]

[link]

Tippek esetleg? 17/L



2015. aug. 28. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok jó csatornát kövess - de úgy, hogy közben gondolkodj azon, te mit tudnál ebből m3gcsinálni, miben lennél jobb?


- Gondolkodj műsorban: milyen témát t7dnál kibontani sok-sok részen keresztül, mi az, amibe beleásnád magad, és erről videót is készítenél?

- nem kell értened hozzá!!! Elég, ha érdekel, és a tanulásodat hajlandó vagy röggíteni!

- Nyomjad ezerrel, mert amit senki nem vehet majd el tőled: a TAPASZTALAT.

2015. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez igazából magától jön, nincsenek "trükkök".

ha nem vagy biztos a dologban, akkor az azért van, mert nincs elég önbizalmad, nem akarsz "kezdő" lenni, mert mit szólnak majd az ismerősök, pláne kiröhögnek majd, ha 2 hónap után belebuksz, mert senki nem fogja nézni.


ilyen dolgokra nem szabad építeni.

az általad linkelt két csatorna is szerintem ilyen eröltetett dolog...lehet, hogy van sok feliratkozójuk, de én például rohadt kevésre tartom az olyan videósokat, akik azt hiszik, hogy na majd lemásolom azokat a dolgokat, amit az a többezer egyéb videós is megcsinált már, és akkor lesz kérdezz-felelek olyan kérdésekkel, amiknek a 90%-ára nem is kíváncsiak a kérdés feltevői, lesznek vlogok, amikre nyomnak lájkot, de valójában nem biztos, hogy leköti őket, és az első fél perc után ki is nyomják.


én annak örülnék, ha több valamihez értő ember publikálna, minőségibb tartalmat...azzal legalább hozzá is teszel valamit nem is feltétlenül csak a szűk magyar körökhöz, de akár nemzetközi szinten is akár.

2015. aug. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először is legyen az első videód az hogy bemutatkozol. Ha nem vagy egy beképzelt , és vicces is vagy akkor elég nagy esélyed van hogy megfognak szeretni! Aztán arról mesélsz ami aznap történt veled stb. Csinálhatsz kérdezz feleleket ha már annyian néznek. Tehát ami éppen eszedbe jut arról videózz! Elején még könnyű mert még nem vagy kifogyva a témákból. Min. egy héten 2.szer videó! Ha megvan az első videód akkor linkeld ide és megnézem. Ha tetszik akkor 1-2 videó után feliratkozok!
2015. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na mizuu? :D
2018. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!