Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Chicago Klub, Debrecen - aki...

Chicago Klub, Debrecen - aki volt már, leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Konkrét véleményekre lennék kíváncsi.

nem találtam jobb kategóriát.


2015. szept. 15. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Haverom oda jár, azt mondja, hogy jó. Olyan 30-asok szórakozóhelye. Tehát nem a tiniké.
2015. szept. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fingkirály ***** válasza:

Bizony nem tiniké, elmegy az a negyvenesek szórakozóhelyének is.


Ámbár ettől még nem lesz egy magaskulturális valami, én pl józanon tíz percig sem bírom, kicsit olyan, mint a Flamingó volt a kilencvenes években, és a törzsközönsége is nagyjából ugyanaz, csak azóta kicsit megpocakosodtak-kopaszodtak-szarkalábasodtak :)

2015. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most, hogy voltam ott, valóban inkább a negyvenesek a jellemzők.

Persze voltak harmincasok, és huszasok is.

Elég vegyes, egyik-másik nőt olyan anyám-korabelinek, tehát kb 50-nek tippeltem.

Retro zene megy, az Álomhajóra emlékszem, meg DJ Bobora. :D

Elég fura nekem, ahogy táncolnak ezek az idősebb emberek, vagyis inkább lötyögnek, lépegetnek jobbra-balra, a kezük nem is nagyon mozog. Nekem ez vicces, vagyis lehet nem jól fogalmazok, tehát az ilyeneket az emberek kinevetik.

Mondjuk volt 20 éves körüli csaj is, akin nevettem, olyan gáz volt, ahogy táncolt.

Ez lehet minden táncos helyen így van, csak én nem járok ilyen helyekre.


Ami viszont kifejezetten zavart, az a következő két dolog:

- a hely mondhatni tele volt menekültekkel. először arra gondoltam, talán egyetemisták, de akárkit kérdeztem, mindenki menekülteket mondott, egyetemistának túl öregek voltak, meg itt a menekülteknek bőven van annyi pénze, hogy márkás cuccokban elmenjenek bulizni.


- a másik, hogy a menekültek is, de rajtuk kívül egy csomó 30-as, 40-es pasi úgy bámul, mintha valami áru lennék, és méreget, hogy megvegyen-e. láttam a tétovázást rajtuk, hogy odajöjjenek-e vagy sem. nem csak engem, a többi nőt is, aki barátnőkkel volt, tehát pasi nélkül.

szó szerint egy húspiac. nem tetszett. amikor elindult felém egy, látványosan elfordultam, és elővettem a telefonom. nem is jött oda. ezek vajon mind egyéjszakás nőket keresnek? és mivel piálnak a nők is rendesen, nem lepődnék meg, ha rendszeresen össze is jönne ezeknek a pasiknak egy-egy numera. hát én nem megyek többet szerintem.

de lehet a 40-es korosztálynak, akik oda járnak, ez bejön, sőt ők is ezt akarják. szerintem többnyire nem családanyák, akik épp lefektették a gyerekeket, hanem elvált, vagy eleve szingli nők, akik így akarnak önigazolást, hogy ők is kellenek még valakinek.

2015. okt. 8. 17:15
 4/5 Fingkirály ***** válasza:

Én megmondtam :)


Amúgy a tánc, mint olyan fogalma eléggé megváltozott az utóbbi húsz évben.


A "tánc" alapvetően egy lépésekkel/lábbal/teljes testtel végzett koreografikus testmozgás, amit vagy párban, vagy csoportban végeztek az emberek, néha tök látványos koreográfiákat előadva vagy bejárva az egész táncteret.


Ma a "tánc" egy olyasmi dolog, amit az emberek szigorúan egyedül végeznek, egy helyben állnak, és szinte kizárólag a kezükkel a levegőbe karatéznak/hókuszpókuszolnak (nem véletlenül szokták "szeletelésnek" csúfolni) :) testmozgásnak már annyira nem nevezhető, de hát kinek a pap, kinek a paplan :)


Klasszikusan táncnak nevezhető táncot a fiatalok manapság már maximum a szalagtűzőjükön adnak elő.

2015. okt. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
75%

Kérdező te isdu.g,n i mentél oda ugyis tudjuk, de azóta eltelt 3 év tuti meg voltál egy tucat migránsnak

Sok sikert a továbbiakban

2018. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!