Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Létezik még egy olyan bulizós...

Létezik még egy olyan bulizós arc, mint én?

Figyelt kérdés
Nem találok már embert, aki ennyit jönne velem folyamatosan. Mindenki kihullik mellőlem. Még a barátnőm is, pedig őt még én vittem bele a bulizásba 4 éve.

2015. szept. 24. 12:12
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
59%
Nem öcsém, te vagy a legnagyobb partyarc az egész világon...
2015. szept. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Úristen, látom, levetted a lényeget. Nem öntömjénezés akart lenni ez, hanem keresnék valakit, aki hasonló, mint én... öcsém.
2015. szept. 24. 12:19
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Valóban, az egész világon nem látni még egy olyan bulizós arcot mint te. Egyedi vagy és megismételhetetlen.(szerencsére)
2015. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Kicsit hülyén fogalmaztad meg a kérdést :) Biztosan van olyan, aki ugyanannyit bulizik, mint te, de ha találsz is valakit a gyk-n, lehet nem is lesztek szimpatikusak egymásnak. Egyet tudok javasolni, anno én is rengeteget buliztam és ha nem jött senki, akkor mentem egyedül, úgyis mindig belebotlottam ismerősbe, vagy max. megismerkedtem valakivel ott a szórakozóhelyen.
2015. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy én próbáltam már egyedül menni, de nem tetszett az érzés. Nem vagyok egy könnyen ismerkedő típus, főleg, ha tökegyedül vagyok egy buliban. Meg a barátnőm meg is ölne :) Ezért keresnék egy másik srácot, akivel haverként el tudnék menni ide-oda bulizni, poén lenne. :)
2015. szept. 24. 12:39
 6/21 A kérdező kommentje:
Tényleg, 4-es, Te már nem bulizol?
2015. szept. 24. 12:46
 7/21 anonim ***** válasza:
#6 Még nem bírnád az iramot. :)
2015. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Egyébként meg mi értelme ennyit bulizni ha mellette semmi humorérzéked nincs? Sztem nagyon ütött az első válasz és egyáltalán nem volt rosszindulatú
2015. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7-es, miért nem bírnám, szerinted?

Mi köze a bulinak a humorérzékhez? Én 0 humorérzékkel is tök jól elbulizgatok :)

2015. szept. 24. 13:10
 10/21 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, 34 éves és nő, egyébként szoktam bulizni, de azért tény, hogy már nem a diszkóban :) Régebben minden nap, vagy minden másnap buliztam, de azért ehhez már nem lenne kedvem, kinövi az ember.
2015. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!