Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért baj, hogy jobban szerete...

Miért baj, hogy jobban szeretek "jó kislány" lenni, mint bulizós, pörgős "rossz kislány"?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy jól nézek ki, bármelyik szórakozóhelyen a középpontba kerülhetnék, és mégis miért nem járok bulizni?

eddig még csak gimibulin voltam, amit nagyon élveztem is, de ezt a kortársaim nem nevezik bulizásnak, mert ott ugye tilos piálni és cigizni.

én sokkal inkább előnyben részesítek egy kis sétát a barátaimmal cigi és pia nélkül, de még a barátaim is megjegyzik néha, hogy "nem kell mindig ilyen jó kislánynak mutatni magam, csak egyszer próbáljam ki, milyen jó egész éjjel részegen bulizni...." de engem ez megijeszt, attól még, hogy mások szerint jól nézek ki-tényleg nincs önbizalomhiányom, de nem tartom magam nagyképűnek, nem tökéletes a külsőm-miért kéne állandóan buliznom? Ti mit gondoltok erről?

16/L


2010. júl. 3. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó felfogás, mindenki mást szeret csinálni. Legalább nem leszel kiélt fejű lány 20 évesen.
2010. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináld azt, ami neked jól esik és ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak mások. Cigi és pia nélkül is lehet jól szórakozni. :)
2010. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is a teljesen jó felfogás.

Csináld azt amit szeretsz ha nem szeretsz bulizni hát ne csináld.

Ne hallgass a barátaidra az egész estés részegen bulizással kapcsolatban,az meg elég szomorú hogy ők így gondolják,csak is azt csináld amit szeretsz

2010. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel!Ne félj önmagad lenni!;)
2010. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
egyáltalán nem baj!sőt!az olyan lányok mint te(és én is, mert ugyanezt vallom)sokkal hamarabb lesznek érettebbek az életre.és igy nem tudnak sok rosszba belevinni.a bulikon sokminden megtörténik...vagy sokmindent kipróbáltatnak veled ami rossz következményeket von maga után...jobb igy hidd el!
2010. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nem is az lényeg hogy mindig taj rlszeg legyél szerintem de néha lehet hogy jó lehet hogy egy kicsit gátlástalanbb vagy mert úgy jobban lehet ökörködni és a hangulatos séták is jól nelem mind kettő össze fér :D
2010. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
részeg, jók
2010. júl. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
a "normálisabb" fiúk az ilyen lányokat tisztelik, amilyen te vagy. eszedbe ne jusson megváltozni más akaratából ,csak akkor ted , ha te is szeretnéd. ahogy tyra banks mondaná that's my girl!
2010. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ne változz meg neked van egyéniséged a mi a többi embernek nincs csak álmodnak róla érül az ilyen lányokat szeretem
2010. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, kedvesek vagytok :)
2010. júl. 6. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!