Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az "Apu azért iszik, mert te...

Az "Apu azért iszik, mert te sírsz" c. beszélgetés sorozatnak Puzsérral miért ez a neve?

Figyelt kérdés

Egyébként elég vicces, hogy a kérdésemet először törölték, mert fogalmuk sem volt arról, hogy mit kérdezek, és azt írták, hogy:


"kérdést töröltük, mert nem derül ki belőle, mit szerettél volna megtudni. Kérjük, fogalmazd meg pontosabban, bővebben kérdéseid!"


Nem igazán értem, hogy egy moderátornak miért kell törölnie, azért mert nem hallott valamiről. De ha mondjuk googlizott volna egyet rögtön kiderült volna számára a tájékozatlansága. De mondjuk szerintem nem ez a feladata, hanem a trágárság kiszűrése legfeljebb.



2015. szept. 24. 14:11
 1/4 kisvitti válasza:
100%

Ezen én is gondolkoztam régebben és arra jutottam, hogy a cím egészen jól kifejezi, hogy az ok és okozat összemosódhat,felcserélődhet és nem lesz egyértelmű már hogy melyik következik melyikből.

Olyan témákról van szó a beszélgetésekben, melyek nem abszolút kategóriába tartoznak és onnantól kezdve már a vélemények ütköztetése teljesen ésszerű. Szerintem ezért érdekes a műsor, mert szinte soha nem ért egyet a két fél.

2015. okt. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerintem általában inkább egyetértenek, de az biztos, hogy mindenki meg van győződve a saját igazáról mindig
2015. okt. 18. 11:35
 3/4 kisvitti válasza:
100%
Hát úgy látszik tévedtem, ezt találtam ma: https://www.youtube.com/watch?v=2jh_Q-cxQaU
2015. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi a videó linkjét, épp most nézem a Harcosok Klubját és van egy csomó "apu elcseszett élete vagyok" fajta mondat és azt hittem innen vették Robiék
2023. ápr. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!