Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most akkor, hogy is van ez a...

Most akkor, hogy is van ez a facebookos látta dolog?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel 3 héttel ezelőtt beszéltünk utoljára, az utolsó üzenetemet akkor 4 órával később olvasta el, ki is írta, hogy Látta: 16:35 (csak egy véletlenszerű időpontot írtam).3 nappal ezelőtt írni akartam neki, akkor is az volt kiírva, hogy (újabb véletlenszerű dátum) Látta: Sz.16:35. Ma újra írni akartam neki, és arra lettem figyelmes, hogy a látta időpont megváltozott. Simán annyi van kiírva, hogy Látta: 22:56.

Először nem tudtam hova tenni, hogy ez most mi lehet, majd megnéztem egy tegnapi beszélgetésemet, és ott is csak annyi van kiírva, hogy Látta: 15:56. A gyanúm beigazolódott, hiszen ha nincs nap az időpont előtt, akkor azt 24 órán belül olvasták el. Felmentem telefonról, és ott is azt írja, hogy Látta: P. 22:56. Szóval, ha mondjuk 24 óra elteltével újra megnyitunk egy adott üzenetet, akkor a dátum megváltozik? Most fogom letesztelni, hogy ez tényleg így van-e, de addig is gondoltam, megkérdezem, hogy veletek fordult-e már elő ilyesmi? :)



2015. szept. 26. 14:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!