Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még régebben sürgős dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még régebben sürgős dolog miatt megadta a párom a facebookos jelszavát. Sose nézegettem az e mailjeit mert bizom benne. De most?

Figyelt kérdés

ám szeptemberbe kezdte az egyetemet és hát koleszos ahol 80% lány van.s van egy csaj aki idősebb tőle viszont elég sokat akar vele lógni....beszéltünk már többször erről h engem ez zavar de ő biztositott h szeret,hiszek is neki.

de előjött a zöld szörny h tudom a jelszavát s félek h olyat találnék amit nemakarok..


mit tegyek??


2013. szept. 28. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Fő a bizalom...


Tudod, én is voltam egyetemista, és bizton állíthatom, attól, hogy valaki odakerül, még nem fogja az addigi életét, szerelmét csak úgy eldobni. Legalábbis az értelmesebbje nem.

2013. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Fő a bizalom.....

Ellenőrizd le.

2013. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Basszus ha nem bízol benne, eleve ásd el magad! Inkább beszéld meg vele, közöld vele, hogy ha más kell neki, téged hagyjon... bla bla... Nem ez a megoldás.
2013. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyébként meg: nem hinném, hogy ha neadjisten mégis kavarna egy-két koleszossal, hogy azt facebookon tenné, amikor ott van tőle 10 méterre.
2013. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a bizalom-nem bizalom kérdése, ez az alapvető emberi kíváncsiság.

De én azt mondom, hogy nagyon gyorsan próbáld elfelejteni a jelszavát! Hidd el, szörnyű lelkiismereted lenne utána. Ezt te sem szeretnéd, nem? Nem!

2013. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nézd meg, aztán mondd el, hogy mi volt.
2013. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hiába agyalsz ezen, mert rég megváltoztatta a jelszavát.
2013. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amikor egyetemre kerültem, kidobtam az akkori pasimat. De közel sem azért, mert vkivel megismerkedtem, hanem mert akkor éreztem elég erőt hozzá, mert már előtte is parasztkodott......... sztem barátai lehetnek az embernek, még akkor is, ha ezt most neked nehéz elfogadni.
2013. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki, hogy megvan a jelszava, de szemét dolog lett volna tőled, hogy belenézz. viszont zavar ez a lány és szeretnéd, ha közösen megnéznétek a Facebook-ját, hogy eloszlassa a kételyeidet. ha erősködik, hogy nem, akkor van rejtegetni valója.
2013. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat..a hétvégén megbeszéltük s mostmár eszembe se jutna megnézni,meg nem is lenne miért.Bizom benne h igazat mond!
2013. szept. 29. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!