Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza...

Szerintetek kinek van igaza ebben a facebookos vitában?

Figyelt kérdés
Kiakadtam valamin nagyon. Egyik ismerősöm, nem rég ismertem meg egyébként kitette az egyik úgymond szexis képemet az oldalára, megosztotta és most mindenki láthatja, így azt hihetik sokan, hogy a barátnője vagyok. Megkérdeztem,hogy ezt miért tetted, az volt a válasza,mert nagyon szép vagy rajta,nagyon jól nézek ki rajta. Megkértem, hogy szedje le azonnal, azt hihetik, hogy együtt vagyunk. Az volt a válasza, hogy őt az nem érdekli,hogy a barátai mit gondolnak, különben is az ismerőseim tudják, hogy egyedülálló vagyok. Erre azt válaszoltam, de az én barátaim, ismerőseim azt hihetik, hogy együtt is lehetek veled, amikor egyáltalán nem. Utána megkérdezte, miért akarom, hogy levegye,dicsekedett vele, hogy neki milyen szép ismerőse van. Mondtam, hogy azonnal vedd le, ne arra legyél büszke. Ő volt felháborodva, remélem már letörölte.

2015. szept. 26. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég betegesen hangzik. Én tuti letépném a fejét.
2015. szept. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!