Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hamarosan lessz egy youtube...

Hamarosan lessz egy youtube csatornám. Milyen fajta videókat rakjak fel szerintetek?

Figyelt kérdés
Heló! Hamarosan lessz egy youtube csatornám.Szerintetek milyen fajta videókat rakjak fel?+Szerintetek hány éves korban érdemes elkezdeni?

2015. szept. 30. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt kell megkérdezned hogy milyen videókat tegyél fel, akkor rég nem érdemes elkezdeni. Szerintem nem kell így korhoz kötni, mert kortól független lehet jó tartalmat szolgáltatni. Csak sajnos sok kisgyerek azt hiszi hogy van egy fél megapixeles kamerája akkor ő majd youtube sztár lesz. De minden rossz indulat nélkül mondom hogy neked nem igazán érdemes most így elkezdeni.
2015. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már nagyjából tudom milyen videókat rakjak fel,de gondoltam hátha van valakinek olyan otlete ami nekem még nem jutott eszembe.Mellesleg nem kamerával venném fel a videókat mert egyenlőre gameplayeket csinálnák amihez elég egy jó program.De amugy köszi a válaszod!
2015. szept. 30. 19:53
 3/12 anonim ***** válasza:

"egyenlőre gameplayeket csinálnák amihez elég egy jó program."


Na igen az meg a másik, mikor a pistikék letöltenek egy frapsot aztán ők a nagy videósok.

Aki egy kicsit is ad a dolgokra az hardverrel veszi fel a gameplayeket.

2015. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocsi de 1. Ezt a kérdést nem azért tettem fel,hogy valaki neki álljon veszekedni 2. Híres magyar youtube videósok is általában ilyen prigrammal feszik fel a videót 3.Nen egy 8 éves Pistike vagyok és a Pistikét tudod nagy P-vel kell írni
2015. szept. 30. 20:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ki veszekszik? Híres magyar videósok általában avermediát használnak. A "pistikék" mint jelenség nem személy.
2015. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsi de 1. Ezt a kérdést nem azért tettem fel,hogy valaki neki álljon veszekedni 2. Híres magyar youtube videósok is általában ilyen programmal feszik fel a videót 3.Nem egy 8 éves Pistike vagyok és a Pistikét tudod nagy P-vel kell írni
2015. szept. 30. 20:42
 7/12 anonim ***** válasza:
ahha
2015. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocs ez véletlen volt.
2015. szept. 30. 20:47
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet,hogy avermediát használnak....mostmár,de kezdetben ők se úgy kezdték,ahogy most videóznak.Ha általában valahol a Pistikét írják ott azt helenti,hogy nagyon fiatal és kezdő.Én(jó persze felnőtt azért nem vagyok)nem vagyok annyira fiatal,kezdő az lehet mert most is kezdem azért.
2015. szept. 30. 20:53
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem veszekedni szeretnék.Neked más a véleményed,ennyi.Köszönöm a válaszod!!
2015. szept. 30. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!