Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért foglalkoznak az emberek...

Miért foglalkoznak az emberek olyan videókkal, mint Jónás Rómeo, Novák Peti, Berkes Laura, Varga Márk?

Figyelt kérdés
Ha szétalázok valakit én is híres leszek? Vagy hogy kapnak ekkora nézettséget a videók?

2015. okt. 5. 14:41
 1/2 2xSü ***** válasza:

> Miért foglalkoznak az emberek olyan videókkal, mint Jónás Rómeo, Novák Peti, Berkes Laura, Varga Márk?


Nem tudom, ebből egy név rémlik ismerősnek, a többiről nem tudok kik ők. De te igen, te pl. miért foglalkozol velük, miért nézed meg ezeket?


> Ha szétalázok valakit én is híres leszek?


Ha jól értem, akkor ez azokra vonatkozik, akik kritizálják a fent felsorolt embereket, hogy ők miért foglalkoznak a fent felsorolt emberekkel? Mert a fenti videósok azt vállalták, hogy kiállnak a nagyközönség elé, valamit ott csinálnak, valamiféle dolgot képviselnek, így ezzel azt is vállalták, hogy akik ezt látják, azok véleményt is fognak formálni róluk. Van, aki jó véleményt, van aki rossz véleményt, csak éppen lapoz egyet, és megy tovább, és van, aki rossz véleményt, de annyira rosszat, hogy szükségesnek érzi kifejteni a véleményét is róluk. Van, aki elfogadhatatlan, alpári stílusban teszi ezt meg, van, aki udvariasan, de mégiscsak kritikával illetve, amiről szintén elmondhatja bárki a véleményét.


Nincs ezzel önmagában semmi gond. Az emberek reflektálnak dolgokra, erről szól az, hogy intelligens lények vagyunk, és nem kavicsok. És igen, többek között – sőt egy civilizált társadalomban hangsúlyosan – egymásra is reflektálunk.


> Vagy hogy kapnak ekkora nézettséget a videók?


A nézettség nem értékmérő szám. A nézettség, csak annyit árul el, hogy ténylegesen hányan néztek meg valamit. Attól az még lehet rossz, lehet jó, lehet sekélyes, lehet tartalmas. Sokszor egy nézettségi adatban benne van valamiféle fun faktor, most mondok egy más példát, Uhrin Benedek sem azért lett országszerte híres „zenész”, mert jó minőséget produkál, hanem pont azért, mert nem, viszont annyira nem, hogy ezt sokan viccesnek tartják.

2015. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom! Talán azért mert hülye videókat csinál! Viszont ne próbálj senkit olyan viseóval csábítani mint pl.:Jónás rómeó! Nagyon sok videó készült arról hogy milyen hülye!
2015. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!