Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A konzoloknál (Nintendo, PS,...

A konzoloknál (Nintendo, PS, Xbox) meghalt a mozgásérzékelős technika? Adnak még ki ilyen játékokat?

Figyelt kérdés
Vagy csak a gamepad-os megoldás létezik?

2015. okt. 14. 09:03
 1/3 Krisipoke ***** válasza:

Hát... Igazából ez az egész dolog egy nagyon átmeneti trend volt, eleve a Nintendo a Wii életének felénél sem adott már ki nagyon mozgásra menő játékokat... Manapság azért még van, ami minimálisan használja, pl. Wii U-ra a Mario Kart 8-ban lehet a Gamepad-et kormányként mozgatni, vagy a Splatoonban nagyon hasznos a mozgásérzékelés a célzáshoz, illetve még pár újabb játék is támogatja a Wiimote-okat, azaz a Wii controllereit, de szerencsére már nem ez a fókusz.


A PS Move tudtommal kb. teljesen meghalt, az Xbox-os Kinect meg él még, ha minden igaz, de dizájnjából fakadóan eleve nem lehetett rá soha normális játékokat fejleszteni.

2015. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pusztán Fitness játékoknál használják már. Azoknál viszont ahogy olvasgattam elég nagy népszerűségnek örvendenek. Kiforratlan technika még, hogy olyan játékoknál használható legyen, mint a GTA V. Alapból nagyon költséges, hogy a készítők külön mozgásérzekősre megcsinálják pluszba a játékot.
2015. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én arra várok, mikor találnak már ki valami újat a gamepad helyett. A Virtuális valóság lenne a legdurvább dolog szerintem.
2015. okt. 15. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!