Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Más is van így, hogy nincs...

Más is van így, hogy nincs kivel elmennie szórakozni?

Figyelt kérdés

Szívesen elmennék táncolni, koktélozni egy szórakozóhelyre este, de a baráti körömből 1. Valaki nem szeret táncolni, 2. nem mozdul ki éjfél után mert nem tud hogy hazamenni 3. Nem szeret szórakozóhelyekre látogatni 4. nem szereti az alkoholt ( semmilyet. Igen létezik ilyen ember xd )

Szóval mit tegyen az ember lánya, ha nem tud elmenni senkivel? Egyedül egy 24 éves lányt kinéznek, ha táncol egymagában? Nem veszélyes ez?

Valaki jöjjön velem xd

Ja és Pest :)



2015. okt. 23. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Elmegyek veled, de akkor fekete bugyit vegyél fel
2015. okt. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem... Hihetetlen, hogy nem lehet anélkül válaszolni, hogy rögtön ne szexuális tartalmú legyen az egész -.-
2015. okt. 25. 08:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül semmiképp se mászkálj éjszaka Budapesten, HA lány vagy. Nekem a barátnőmet erőszakolták meg a Mori Liget előtt egy bokornál, mert egyedül ment haza (akkor még nem jártunk). Nem mondom, hogy sok rá az esély, de látod, mégis megtörtént. Szerintem keress egy másik lányt, mert ki tudja, milyen fiút találnál a neten.
2015. okt. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na végre egy normális válasz. Köszönöm utolsó, ment a zöld kéz. És igazad van, inkább keresek valakit, mert szörnyű ami szegény barátnőddel történt.
2015. okt. 26. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!