Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Házilag szeretnék "rakétát"...

Házilag szeretnék "rakétát" barkácsolni, hajtóanyagnak mi lenne a jó?

Figyelt kérdés

Letördelt gyufafejekre gondoltam.... egyéb ötlet.... a törzs valószínűleg WC papír gurigából lesz alufóliával bevonva, egyéb 5let, ki csinált már hasonlót...


(Nyilván csak poénkodni kell... elég ha pár méter magasra megy azt leesik...)



2015. okt. 24. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


A youtube tele van olyan videókkal, amik segíthetnek. Vagy akár a google is. Csa k be kell írnod, mit akarsz "home made rocket" pédűul


https://www.youtube.com/watch?v=yurohmsmY_Y


Itt egy jó ksi tutorial.

2015. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nézegettem.... Kno3+Cukor
2015. okt. 24. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a legjobb kombináció. KNO3+cukor. Egyszerű, gyors, és olcsó. Nem mellékesen nem tudod kinyírni magad vele :D

A gyufából tök jó villanóport lehet csinálni, de túl gyors az égése, rakéta hajtóanyagnak nem alkalmas.

Ahogy írták is előttem az arányokat bárhol megtalálod, csak rá kell keresni.

2015. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13db sorba kötött gyalogsági taposóakna.
2015. okt. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

na szóval a knsu télleg jó én is szoktam használni viszont ennél mégjobb a KNSB (kno3 és szorbitol) keveréke mivel ez elég hosszu ideig még formázható marad de ezen kivül ugyanazmint a knsu rakétatestnek NE!!! wc papir gurigát használj egyrészt elég meleg az anyag amikor még beletöltöd mert azt gondolom tudod hogy ezt össze kell olvasztani másrészt ha wc p-be töltöd soha nem fog felszállni miveltúl vstag és rövid (nem arányos)inkább javaslom először az alufólia amire felvantekerve félbevágot a végére valamiből (én fábol szoktam)csinálsz egy kupot.

ha kérdésed van irj bátran(ne robbantsd fel magaad mert ez se veszélytelen)

2015. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!