Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Horror Cirkusszal?

Figyelt kérdés
Most Budapestre érkezett a szenzáció, novemberben is lehet még jegyet venni rá, de nem vagyok benne biztos, hogy megéri-e. Ugyanis alsó hangon 6 ezret kell rá kiadni és nem szeretnék egy összetákolt majom showra ennyi pénzt költeni. Volt már valaki az előadáson? Milyen volt? Tényleg annyira nagy szám, ahogy azt hirdetik vagy inkább felejtős az élmény és nem éri meg?

2015. nov. 1. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam pont ott tudom hogy már vége az előadásnak de szerintem nem csinálják rosszúl :P Mondjuk jó hogy ezt mondom, mi 5 perc után kijöttünk még mielőtt elkezdődött volna az előadás mert az öcsém enyhén félt. Az elején már elkezdtek mászkálni a közönség körül, mindenféle maszkban neg láncfűrésszel meg olyan sminkekben amiket még nem láttam, és össze-vissza fogdosták, meg sikoltoztak a nézők fülébe. Öregem, én még életemben nem féltem annyira :'D. De így elmondva tudom hogy nem ijesztő, én is már most úgy gondolom hogy hülyeség volt kijönni, de ott valahogy úgy remegtem, hogy amikor mondták nekem, hogy ők kimennek én sem akartam maradni. És nem csak mi jöttünk ki már az elején :D Oké mondjuj lehet hogy kicsit idősebbnek kéne lennem, bár elvileg 14 év volt a határ. Na mindegy, ha szeretsz félni mindenképp megéri mert ezek nagyon értenek az ijesztgetéshez. De tudom hogy már vége az előadásoknak (vagy van még??) úgyhogy ha netalán jönnének még ki próbálhatod. :D De olcsóbb jegy is van szerintem.
2015. nov. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Hát elvileg novemberben még itt lesznek. De ha most nem jutok el akkor majd máskor :)
2015. nov. 11. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!