Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » NCore ra csak meghívással...

NCore ra csak meghívással lehet bekerülni? Mert tudtommal 1000 olyan pont kell vagy mennyi es napi 1 db pontot kapsz. Valahogy máshogy nem lehet bejutni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Sehogy nem lehet bekerülni, az ncore igazából nem is létezik. Egy kollektív átverés.
2015. nov. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Meghívóval lehet csak igen. Ami meg kamu van, hogy ingyenes reg, az mind csak a pénzre pályázik, mindig van, hogy küldj ide-oda sms t stb.


Most volt a spooky days, szokásos halloween-i játék, ott fel lehetett szedni pár pontot.

2015. nov. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, csak meghívással lehet bekerülni. prémium státusszal csak 50 pont a meghívó, ha az nincs akkor valóban 1000. napi 1 pont csak a honlapra való belépés, ezenkívül megadott mennyiségű feltöltésért/letöltésért/napi helyezésért ugyanúgy lehet pontokat gyűjteni. viszont meghívót sem kérhet akárki, csak az elite vagy magasabb rangú felhasználók, úgyhogy sok sikert :D
2015. nov. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

nekem több ezer pontom van, mert evek óta használom , mégsem kerhetek meghívot. nem vagyok olyan rangú. gondolom azért mert csak letoltogetek

én egyszer kiirtam facebookra, hogy ki tud küldeni meghívot, és több ismerősöm is felajanlotta. szóval így is lehet szerezni:)

2015. nov. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oke Koszi a válaszokat :)
2015. nov. 4. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!