Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Na, jó. Ez tuti nem a jó...

Na, jó. Ez tuti nem a jó kategória. Szóval segítség és tanács kéne. Csináljak Instagramot? Többi lent

Figyelt kérdés
Na, 11 éves vagyok és a suliban majdnem mindenkinek van már Instagramja, egyébként van egy fiú aki tetszik, és nagyon kíványcsi vagyok hogy... Neki is biztos van... Szerintetek csináljak egyet, (még nem kérdeztem meg a szülőket.. Lehet rá tudom őket venni...) vagy még korai? A bátyám félt engem egy kicsit, merthogy szerinte ne kerüljek bele egy ilyen folyamatba, ahol először csak Instagram, aztán már Facebook, Snapchat.. (Ő 15 és nagyon, de tényleg NAGYON aktív minden ilyenben...) úgyhogy mit ajánlotok? Előre is köszi! ;)

2015. nov. 6. 21:26
 1/4 anonim válasza:
Hát szerintem 11 évesen még nem szükséges az instagram...Ha nem állítod be olyanok is bekövethetnek akiket nem is ismersz és láthatják a képeidet stb. De szerintem a szüleiden áll az egész. A bátyád meg jogosan félt. És gondolom a fiút más variációval is láthatod szóval nem szükséges.
2015. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor csinálj, ha szép/érdekes képeket akarsz megosztani. Magadról és a lakásról ne tegyél fel képet, meg ne derüljön ki hány éves vagy. Szóval, ha fotózni akarsz csináld, de azért ne vidd túlzásba.
2015. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, megkérdezem a szüleimet! ;))
2015. nov. 7. 13:41
 4/4 anonim válasza:
10 éves húgom kb. 1 éve regisztrált és imádja, de pl. én 14 leszek, nem vagyok fönn Instagramon és egyáltalán nem hiányzik,én a Facebookot szoktam használni.
2015. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!