Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék egy nagy bulit...

Szeretnék egy nagy bulit tartani, a hely adott, emberek vannak hozzá csak mégse akarok kanbulit tartani, jó lenne lányokat is hívni, de többnyire csak fiú haverjaim vannak. Hogyan hívjak csajokat, és hogyan legyen emlékezetes a buli?

Figyelt kérdés
Olyan 50-60 főre gondoltam jelenleg olyan 40 főnél járok. A másik probléma az lenne, hogy jó lenne kiszűrni az idegen arcokat ezért úgy gondoltam fizetek egy kidobónak estére szerintetek jó ötlet, meg arra gondoltam hogy csak az mehet be aki fel van írva a listára, belépőt nem szednék. Az-az ötletem támadt hogy flyert csinálok a bulira. Valamint 2 haverom elvállalta hogy zenél. 18-20 év körüli korosztályra gondoljatok azokból tevődik a meghívottak nagyja.
2015. nov. 11. 20:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!