Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Néhány hét mulva a legjobb...

Néhány hét mulva a legjobb barátnőmnek születésnapja lesz, valami igazán különlegeset akarok neki venni, jó ötletek?

Figyelt kérdés
Nem akarok párnát, bögrét, vagy egy képkeretet adni egy képpel, mert az olyan sablonos már.. Olyanra gondolok, ami, ha évek múlva is ránéz akkor eszébe jut, hogy azt tőlem kapta.. Na most nem a legújabb Audit akarom neki megvenni.. Jól jönne pár tipp, mert az egy dolog, hogy ismerem az izlését de nem felsőt, pénztárcát, vagy nyakláncot akarok neki venni..

2015. ápr. 8. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami élményt? Koncert, színház, ahova ketten mentek el.

Én az emlékezetes koncertek, előadások belépőjegyeit meg szoktam őrizni és mindig visszaemlékszem, hogy milyen jó volt.

2015. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyet ertek az elso valaszolova! Csinaljatok 1 kozos programot, es ha tobben lesztek az meg emlekezetesebb lesz, elmentek egy jot fagyizni, valamit meginni, majd este egy jo filmet megnezni :) Remelem tudtam segiteni :D
2015. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

vidd el egy túrára. Mármint egy olyan tútára,mikor elviszed egy csomó jó helyre. Előre szervezd meg az állomásokat pl én bp-i vagyok.elvinném a barátnőmet egy olyan helyre,ami emlékezetes pl Margitsziget,mert ott volt a leánybúcsúja,a leánykérése és egyéb emlékezetes események.. utána onnan elindulnék szép helyekre,nem muszáj emlékezetesnek lennie,de szépnek igen pl Budai vár,citadella,kopaszi gát. Ha szerettek inni,közben ihattok valamit,pl sört,vagy bor,de anélkül is menő sztem.


Ez a parti előtt vegyél egy nagyobb képkeretet. A túra elején mondd neki,hogy a meglepetésed utolsó pontjához rajzoljátok le,hogy hol vagytok,esetleg magatokat is. Egyszerű és gyors rajzok legyenek,csak a poén kedvéért,ne vacakoljatok vele sokat,mert élvezhetetlenné válik a túra. És csináljatok képet. az összeset tedd el,majd otthon várjon a nagy képkeret,amit előre megcsinálsz: Lerajzolsz egy viszonylag egyszerű térképet,ahol hiányoznak a pici rajzok/képek és az utolsó helyen csak ráteszed blutack-kal (otthon).


Remélem segített az ötletem:))) variálhatod is! Majd írj,hogy végül mit csináltál!!!!!

2015. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!