Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdemes egy ilyen YouTube...

Érdemes egy ilyen YouTube csatornát vezetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra gondoltam, hogy csinálnék egy YouTube csatornát amin főzős, körömlakkos, DIY videók lennének.

Érdemes ilyen csatornát vezetni? Ha angol feliratot rakok alá, többen fogják nézni?



2015. nov. 15. 13:08
 1/6 anonim válasza:

Sajnos nem. Ilyen a legtöbb youtubos csatornája. Ha te is csinálsz még egy ilyen csatornát, ahol ugyan azok lesznek, nem lesz jó. Inkább valami humoros vidi, olyan ami figyelem felkeltő vidi, vagy esetleg olyan amibe tényleg nagyon profi vagy. Azt még én is nézném. :)

Bocs ha érthetetlen volt.

2015. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ja és angol felirattal még borzasztóbb lenne. 😠

Am ha csak főznél, sütnél az jó lenne. :)

2015. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, hogy több főzős és kevesebb körmös videó lenne. Ha jól értettem akkor valahogy így kéne:

Csak főzős videók felirat nélkül.

Szóval így jó lenne?

2015. nov. 15. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:

ha fel tudod dobni a videót valami egyedi "védjeggyel", ami csak arra a csatornára jellemző, akkor lehet benne valami, egyébként senki nem fogja megnézni.


például volt régebben a Cathrine konyhája, ahol egy transzi srác főzött ezt-azt, meg persze közbe mondott néha hülyeségeket, ez már nyilván egy valamilyen szinten formabontó koncepció.


szóval valami plusz azért kell bele, hogy nézzék is.

2015. nov. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mi a témája a youtubecsatornádnak, ha jól van előadva, azt nézni fogják a népek. Ha rendelkezel megfelelő önkritikával és és úgyérzed a videóid felveszik a versenyt a nagykutyákkal érdemes fizetni a youtubenak, hogy promotálja a videóidat. Ez úgy működik, hogy a google garantál X számú nézettséget egyes videódhoz.

Az angol felirattal meg felesleges bajlódni szerintem, ha magyarul sikerült felfuttatni, utána talán érdemes nyitni egy másik csatornát, ami csak angol nyelvű.

2015. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megcsináltam a csatornámat, csak főzős vidik lesznek. Az elsőnek ezt gondoltam (link lentebb), egyszerű és mutatós. Légyszi iratkozzatok fel! :) Köszi előre is!

[link]

2015. nov. 28. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!