Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki látta vagy olvasta a...

Valaki látta vagy olvasta a Csillagainkban a hiba című filmet vagy könyvet? Vélemények?

Figyelt kérdés
Privátban is írhattok. Köszi a válaszokat.

2015. dec. 5. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy csomó tinilány tette mindkettőt. Véleményük: csodálatos, sírtak. Én magam nem foglalkozok mocsokkal.
2015. dec. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mocsok, nekem tetszett. Csak a könyvet olvastam. Nem mondom, nem én voltam a célközönség (valóban inkább tiniknek íródott, én 25 évesen olvastam), de nem volt rossz, az író stílusa nagyon tetszik, ajánlom a többi könyvét is, még ennél is jobbak.
2015. dec. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre nyilvánvalóan nő vagy.
2015. dec. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
N csak a filmet néztem meg, és nem azért tettem ki a kérdést, mert nem láttam/olvastam, hanem mert kíváncsi vagyok mások véleményére, és azt hozzátenném, hogy akik szerint tiniknek íródott, azom nem látják a háttérben a valóságot...
2015. dec. 5. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Elkezdtem nézni a filmet de negyed óránál abbahagytam mert nagyon unalmas volt. De ez csak az én véleményem, attól még nyugodtan nézd meg, ha akarod. Lehet, hogy neked tetszeni fog.
2015. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja bocs azt hittem hogy még nem láttad :)
2015. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tetszhet mindenkinek ugyanaz. Nekem tetszett.

Fiú vagyok, és nem a romantika miatt néztem meg, és szerintem nemis ez a lényege a "romantikus" résznek, hanem a kapcsolatuk körülményei.

2015. dec. 5. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Én először elolvastam, aztán meg megnéztem filmben. Bár kicsit szomorú történet, de a mai napig kedvencem mind a film, mind a könyv is. Csak ajánlani tudom mindenkinek, és még azt is tudom mondani, hogy kicsit átértékeltem utána az eddigi életem.Ezek azok a művek, melyek igazán fontosak egy tini életében.
2015. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!