Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebookommal problémám van,...

Facebookommal problémám van, megoldások rá, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy értesítést, rámentem, és mint kiderült letöltött egy bővítményt, amely vírusos volt. Letöröltem a google chromot (többször is, mert nekem be volt állítva, hogy szinkronizálja a bővítményeket, ha letörlöm és újrarakom a chromot), letöltöttem 3 vírusírtót is (az egyik a Hitman pro, a másik malwarebytes anti-malware (ezt a google ajánlotta), a malware talált is, és "karanténba zárta (amit megköszönnék, ha valaki elmagyarázna, hogy micsoda...)

Na szóval újraraktam a chromot, beléptem a facebookomra, látszólag semmi baja, de egyszerűen nem tudok üzenetben linket küldeni (vagyis eddig nem tudtam, de most már tudok 3-at is, de 4-et nem), azt írta ki, hogy "Sajnos ez a művelet jelenleg nem használható." Amikor az üzenőfalamra sem tudtam kirakni linket, akkor pedig azt írta ki, hogy: "

Sajnos ez a művelet jelenleg nem használható. Biztonsági elővigyázatossági intézkedésként ezt a műveletet nem tudod végrehajtani, mivel a számítógéped vírussal vagy rosszindulatú böngészőbővítménnyel lehet fertőzött."

Felmentem más ember facebookjára ugyan erről a gépről, ott semmi probléma, tudok küldeni linkeket.

Valaki kérem segítsen, most felfüggesztettem a facebookom, de kb a fél életem rajta van és használni is szeretném.



#vírus #Facebook #bővítmény #vírusos bővítmény
2015. dec. 13. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Amúgy azok nem vírusirtók, csak reklám programokat törlik(malware). Próbáld még ki az Adwcleaner, ha azzal sem lesz jó, akkor valami vírusirtóval próbáld pl kaspersky, nod vagy valami hasonlót (az ingyeneseket nem nagyon ajánlok, mert azok szar se érnek, és fizetősök közül az AVG-t és Avastot megint nem ajánlom, mert azok sem a legjobbak, ..bár a nod sem mondható a legjobbnak ennél a 2-nél mindenképpen jobb) t*rrentről(pl n.core) le tudod őket tölteni
2015. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem már vírus nem lehet, csak az én facebookommal van baj, a barátnőm egy teljesen másik helyről másik gépről jelentkezett be és ott is ugyanez a probléma, szóval szerintem a facebookommal lehet baj... De azért köszönöm a válaszodat!
2015. dec. 13. 17:46
 3/5 anonim válasza:
végül hogyan oldódott meg? sajnos nekem is ugyanez a problémám :(
2016. szept. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek, fogalmam sincs, nem emlékszem... Azt tudom, hogy felfüggesztettem, és addig a másik facemet használtam, de nem tudom... Lehet, hogy csak az "idő" oldotta meg, vagy tálaltam valami megoldástha súgóban, tényleg nem emlékszem, sajnálom... Az biztos, hogy karácsonykor már tudtam használni, de hogy hogyan oldottam meg... Tényleg bocsi :/ :(
2016. szept. 15. 23:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagy várj csak... Azt hiszem, szar volt a facebook, olvastam valahol, hogy van amikor ezt csinálja, és pár nap kellett hozzá, hogy jó legyen, de ebben sem vagyok biztos ://
2016. szept. 15. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!