Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak a facebookommal?...

Mit csináljak a facebookommal? 14/l

Figyelt kérdés
Mivel idősebbnek vagyok regisztrálva de már elmúltam 14, és tele van idézetes szar oldalak bas.ásaival az egész és nem is látom hogy miket raktak ki az ismerőseim, és ugy kirakok dolgokat hogy nem én raktam ki hanem magától kirak dolgokat, pl hogy justin bieber hogy hányt múlt szombaton meg ilyen szarokat amik nem érdekelnek, és tele volt felesleges ismerősökkel is ugyhogy csináltam másik facebookot, és a régiből amit csak tudtam kitöröltem, képet ismerőst mindent de akkor most mi csináljak vele? Hagyjam a francba? Vagy vki nem akarja használni?

2013. jún. 27. 21:57
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és van 3 oldalam amiket lehet hogy lehetne irni még, az egyiknek az a neve hogy Forever the art, művészetes oldal, a második sims 2 es ami nagyon szar, a harmadik sims 3 mas de az vhogy eltűntami de az még szarabb, de ha vki szereti a művészetet akkor vezetheti az oldalt.
2013. jún. 27. 22:01
 2/3 Bereczki Réka válasza:
függeszd fel azt a fiókot..!! akkor legalább nem tudnak megtalálni.. :) csak az új profilodat.. remélem segítettem..
2013. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jún. 28. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!