Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a blogról?...

Mit gondoltok a blogról? Milyen a design, mivel lehetne jobbá tenni? És milyenek amiket írok?

Figyelt kérdés

Sokszor megkérdeztem már (ha az agyadra megyek nem kell válaszolni), de mindig változtatok kicsit a blogon, és persze írok újakat, és a blog kinézetéről, és az írásomról is szeretnék véleményt, és tanácsot kérni. Előre is nagyon köszönöm annak, aki veszi a fáradságot, és beleolvas abba amit írtam (ha ott vagytok, akkor főleg a Bonnie Holmes-ba olvassatok bele, mert az újabb), megnézi a blogom kinézetét, és véleményt is ír róluk!

[link]



#történet #blog #írás #fantasy #kritika #olvasás #történetek lányoknak #fantasy történet
2015. dec. 20. 19:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia! Nekem tetszik a blogod! Elkezdtem olvasni az új történetet és azon kaptam magam, hogy várom a folytatást. Szereztél egy új olvasót :) Ha van kedved nézd meg a blogomat. Nem történet, hanem különböző témájú cikkek. Sok szerencsét a blogodhoz!
2015. dec. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
2015. dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Tetszik az egyszerűsége. Hogy nem magyarázol bele dolgokat, nem írod le, hogy miért kezdtél el írni, csak írsz.

Nekem tetszik a sztori. Meg úgy általánosságban a blog külseje is. Ne hagyd abba! :)


Üdv

-Egy blogger

2015. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Jöhetnek még vélemények! :)
2015. dec. 21. 19:41
 5/12 A kérdező kommentje:
Most került fel folytatás ;)
2015. dec. 21. 19:43
 6/12 A kérdező kommentje:
És megnéztem a blogot, egész jó kis cikkek vannak rajta:)
2015. dec. 21. 19:46
 7/12 anonim válasza:
Köszönöm! El fogom olvasni a másik storydat is, mert ez nagyon tetszik. Facebook oldala van a blognak?
2015. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi:) Az nincs, de van instagramja _tortenetek_ néven. Csináljak neki facebookot is?
2015. dec. 22. 10:58
 9/12 anonim válasza:
Nekem nincs instagramom. Facebookon szívesen követnélek, mert a blogodat nem tudom könyvjelzők közé tenni :( Ha csinálsz facebook oldalt kérlek írd majd ki ide. :)
2015. dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben:)
2015. dec. 22. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!