Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Justin Bieber bécsi vagy...

Justin Bieber bécsi vagy müncheni koncertjére lehet valahol Meet and Greet jegyet kapni?

Figyelt kérdés
ha igen, akkor hol és mennyiért?

2015. dec. 22. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Nincs kitéve. Szeirntem vedd fle ak apcoslatot a jegyeket forgalmazó céggel. Elég távoli még a koncert, de szerintem elképzelheő, hogy mondjuk Berlinben akár még dedikálás is lesz.

2015. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ, írtam egy magyar cégnek, náluk sajnos nem kapható meet and greet jegy, de viszont külföldi oldalakon találtam, 1800 euroért..:(

2015. dec. 23. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Hááát, szerintem mondanom sem kellene, hogy ez pofátlan lehúzás. Azt viszont megjegyzem, hogy az ilyen jegy általában a hasonló "sztárok" estében szokott ennyibe kerülni. Például egy fesztiválon egy VIP jegy, hogy találkozhass a fellépő zenészekkel - akik nem ilyenek, mint JB, hanem mondjuk Metallica, Slipknot... - általában kétszer annyiba kerülnek, mint a sima jegy, de így kapsz extra juttattatásokat és találkozhatsz nem egy fellépővel... Elszomorító, hogy ezek a "sztárok"2 kb. leszarják a rajongókat, és igen, a pénz dominál náluk.


Rockzenészekkel, együttesekkel... nekem nagyszerű tapasztalataim vannak, találkoztam már a kedvenceimmel úgy, hogy koncert után egyszerűen kijöttek dumálni, és fergeteges közös képek születtek, jó beszélgetésekkel karöltve - Egyik ismerősöm egy fesztiválon végzett csicska munkát, és a System of a Down énekese adott nekik füves cigit, meg fotózkodott velük. Sajnos, az ilyen "gyedül állok a színpadra néhány táncossal" emberkékről nagyon ritkán hallani ilyesmit, és az a helyzet, amit felvázoltál, fizess egy kisebb vagyont, és esetleg aláír neked egy cetlit...

2015. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!